Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem i zakupy odebrałem osobiście. Miła atmosfera i rabacik forumowy się znalazł.

Teraz mogę coś tam próbować z detalingiem ;)

Dzięki MrCleaner za próbkę Scholl'a.

W 15 minut ręcznie wyprowadziłem niedokończoną przez poprzednika maskę w Punciaku na błysk.

Aż jestem w szoku :shock: Efekt przeszedł wszelkie moje oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i zakupy odebrałem osobiście. Miła atmosfera i rabacik forumowy się znalazł.

Teraz mogę coś tam próbować z detalingiem ;)

Dzięki MrCleaner za próbkę Scholl'a.

W 15 minut ręcznie wyprowadziłem niedokończoną przez poprzednika maskę w Punciaku na błysk.

Aż jestem w szoku :shock: Efekt przeszedł wszelkie moje oczekiwania

 

Jaka to była pasta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Testus napisał/a:

Byłem i zakupy odebrałem osobiście. Miła atmosfera i rabacik forumowy się znalazł.

Teraz mogę coś tam próbować z detalingiem

Dzięki MrCleaner za próbkę Scholl'a.

W 15 minut ręcznie wyprowadziłem niedokończoną przez poprzednika maskę w Punciaku na błysk.

Aż jestem w szoku Efekt przeszedł wszelkie moje oczekiwania

 

 

 

Jaka to była pasta ?

 

Scholl S17+ :-]

Ta pasta potrafi zaskoczyć, nawet ręcznie:

s17effect.jpg

 

Testus, cieszymy się że pasta przypadła do gustu, zapraszamy do nas jeszcze nie raz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 5l surfex jest w planach?

 

rozważamy jego wprowadzenie z następną dostawą z BH, za jakieś 2-3 tygodnie

 

GracjanS4, dzięki za odwiedziny :good:

P.S. co to za furą byłeś?

 

Dzisiaj "dupowozem" - A4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zapytac o stan zamówienia 2111. Jesli nie jest jeszcze wysłane, to prosiłbym na PW o info, czy da się dorzucić do tego gąbkę Tri-Color i w jaki sposób to rozliczyć (czy po prostu złożyc kolejne zamówienie)? :-)

 

dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
witam,

 

jeśli chciałbym odebrać osobiście zamówienie muszę je złożyć najpierw przez stronę? Macie jakieś aplikatory bawełniane (do cleanera?)

 

można spokojnie przyjechać do nas między 9:00 a 17:00 (w piątki 16:00) i pogadać, obejrzeć, wybrać co się chce, nie trzeba wcześniej zamawiać :good:

 

bawełniane aktualnie mamy te z gripper'em z Chemical Guy's i ewentualnie z mikrofibry Meguiar's Even Coat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
A ja wciąż zastanawiam się nad APC w wersji 5 litrowej. Możecie coś polecić? Będę brał u Was, bo ostatnio jestem stałym bywalcem.

 

w pięciolitrowych opakowaniach mamy Cyclone'a z Nielsen'a i Citrus Pre-Wash'a z ValetPRO

poza tym, są jeszcze APC i APC PLUS z Meguiar'sa z tym że one są w galonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie Silke Detailer ?

Zauważyłem, też nowy QD, Stjarnagloss Glaspärla Hyper Beader czym się różni od Silke Detailera ?

 

[ Dodano: 3 Czerwiec 2012, 19:06 ]

Złożyłem zamówienie numer 2129. Gratiski mile widziane. Dało by radę aby doszło do środy ? :-]

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

przemek882, coś się znajdzie :good: , jak pisałeś posta to PW Trim Restorer jeszcze był, niestety ktoś Cię ubiegł :)

 

piotr13, Silke nie ma aktualnie u producenta, jak tylko się pojawi, postaramy się uzupełnić stan, a Glaspärla Hyper Beader to nie do końca taki typowy QD, można go rozcieńczać 1:10 w atomizerze, ale można go także używać w pianownicy (2:1). Poza podbiciem połysku, mega podkręca kropelkowanie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.