Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Panowie, jest szansa na S2 Orange 1kg przed "majówką"? :-]:kox:

 

no niestety przed majówką już chyba nie damy rady, realnie dostawa z Scholla powinna być u nas za jakieś dwa tygodnie

 

Chciałbym podpytać czy klaruje się już jakoś termin dostawy z Scholla?

Chodzi mi głównie o 1kg S17+ i S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hop Hop :!:

"Klinery" to żyją :?:

Dwa dni po zakupach, kaska przelana a paczka nadal nie wysłana :(

Oj, będzie kara!!! :kox: Nie wiem jak teraz wybrniecie, bo killerzy już do Was jadą :evil:

 

Hehe :D a tak na poważnie to na weekend potrzebuje Surfexa HD, zdąży dojechać :?::o

 

Pozdrawiam -snoop-

 

EDIT: Dostałem smsa, że paczka wysłana :good: Killerzy odwołani :P

Dzięki i pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Panie i Panowie, dziś udało się wysłać moje małe zamówienie ??

mam nadzieję, że jakiś mały gratisik za oczekiwanie znajdę w przesyłce :-]

 

edit: miało być dziś wysłane i ... nic.

mam nadzieję, że do soboty paczucha dojdzie bo będę się gniewać :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Eryczek, dostawa ma być najpóźniej na początku przyszłego tygodnia, ale wolimy nic nie obiecywać, bo niestety nie na wszystko mamy wpływ :/

 

kolo100, dzięki za kolejne odwiedziny i zapraszamy ponownie :good:

 

fazy, fajnie że wszystko dotarło ok, jeśli chodzi o finishowe pady 80mm to aktualnie mamy jedynie te Flexipads

 

-snoop-, Ty nas tak nie strasz, bo mamy tu jeden stan przedzawałowy i dwa omdlenia ;)

paczuszka oczywiście wyszła więc nie ma co się denerwować :good:

 

siwyjac, nie martw się, paczka przed weekendem będzie u Ciebie na 100%, jak będzie trzeba to dostarczymy ją osobiście - słowo MrCleaner'a 8-)

 

huggy bear, dystrybutor twierdzi, że będzie do 14 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-snoop-, Ty nas tak nie strasz, bo mamy tu jeden stan przedzawałowy i dwa omdlenia ;)

paczuszka oczywiście wyszła więc nie ma co się denerwować :good:

 

Mam nadzieję, że to nie przez moich killerów :D

Mój post był bardziej spowodowany nudą i chwilową weną na pisanie niż nerwami, więc :good:

:D

 

Ale w razie czego moi killerzy są w gotowości:

 

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
-snoop-, Ty nas tak nie strasz, bo mamy tu jeden stan przedzawałowy i dwa omdlenia ;)

paczuszka oczywiście wyszła więc nie ma co się denerwować :good:

 

Mam nadzieję, że to nie przez moich killerów :D

Mój post był bardziej spowodowany nudą i chwilową weną na pisanie niż nerwami, więc :good:

:D

 

Ale w razie czego moi killerzy są w gotowości:

 

Pozdrawiam :mrgreen:

 

Luzik, my się przecież nie spinamy ;)

A jeśli chodzi o Twoich killerów, to znamy, ostatnio odstawiali do nas swoje Cinquecento na detailing ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

siwyjac, nie martw się, paczka przed weekendem będzie u Ciebie na 100%, jak będzie trzeba to dostarczymy ją osobiście - słowo MrCleaner'a 8-)

czyżby obietnica miała się spełnić ?! jeśli tak to dorzućcie do paczki Dodo Juice Diamond White Hard Wax - 30ml. zapłacę przy odbiorze paczki. w razie czego kontakt via fon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Chciałem podpytać o dostawę dużych past Scholla. Były słuchy, że będzie na początku tygodnia. Czy coś już wiadomo?

 

przed chwilą rozmawiałem Panem odpowiedzialnym za wysyłkę dziś ma już wyjechac :ad:

więć jeżeli ponownie nie napotkamy jakis kłopotów technicznych to jutro zaczynamy realizacje wszystkich zamówień z scholla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybkie wyprostowanie sprawy. Paczuszka z Dodo Juice Born to Be Mild i gąbczastym aplikatorem dotarła...co najzabawniejsze, totalnie nie zwróciłem uwagi jak to było zapakowane i wyrzuciłem do kosza tekturowe opakowanie z mikrofibrą w środku...w ogóle się jej tam nie spodziewałem. Dopiero tata spytał mnie dlaczego dobrą, czystą szmatkę wrzuciłem do pojemnika na papier i kartony :lol: Tak więc dzięki za mikrofibrę i przedłużenie życia o kilka dni, w końcu śmiech to zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.