Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówienie #1625 dotarło bardzo szybko. W sobotę zamówione, w środę paczka czekała w paczkomacie. Jedyne zastrzeżenia jakie mogę mieć co do realizacji, to że dostałem 6 maili i 7 smsów informujących mnie, że paczka została wysłana. Rozumiem, że dbacie o dobrą komunikację z klientem :lol:

Pierwszy raz korzystałem z paczkomatów i jestem pewien, że jak nie będę musiał, to na pocztę nie pójdę już nigdy. Jedyne co mnie martwi, to temperatura w jakiej paczka jest przechowywana. Wnętrze skrytki nie jest w żaden sposób chronione przed mrozem (zwykłe metalowe drzwiczki) W przypadku wielu kosmetyków przemrożenie może spowodować zniszczenie produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Zamówienie #1625 dotarło bardzo szybko. W sobotę zamówione, w środę paczka czekała w paczkomacie. Jedyne zastrzeżenia jakie mogę mieć co do realizacji, to że dostałem 6 maili i 7 smsów informujących mnie, że paczka została wysłana. Rozumiem, że dbacie o dobrą komunikację z klientem

 

oj, chyba coś się musiało przywiesić ;)

 

Pierwszy raz korzystałem z paczkomatów i jestem pewien, że jak nie będę musiał, to na pocztę nie pójdę już nigdy. Jedyne co mnie martwi, to temperatura w jakiej paczka jest przechowywana. Wnętrze skrytki nie jest w żaden sposób chronione przed mrozem (zwykłe metalowe drzwiczki) W przypadku wielu kosmetyków przemrożenie może spowodować zniszczenie produktu.

 

no niestety jest to największa wada paczkomatów, choć niestety przy innych opcjach wysyłki również nie mamy pewności, czy przy dużych mrozach nasze zamówienia nie podróżują lub nie leżakują w zbyt zimnych magazynach :dontknow:

ale mamy nadzieję, że żaden produkt nie ucierpiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Zamówienie 1632 dotarło bezpiecznie, pozdrawiam i dziękuję za gratisy

 

dobrze, że wszystko cało dotarło, dzięki za zamówienie i do następnego :good:

 

ah ten Święty :-]

 

co? znowu dorzucił coś od siebie do zamówienia? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.