Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za zamówienie 829 - czas dostawy towaru powala zamówione o 11 wczoraj zamówione, dzisiaj około 9 już u mnie w firmie na biurku :) ( no a i za gratisy dzięki :) - zawsze miło dostać coś więcej - sądzę ze niedługo kolejne zamówienie i więcej zabawy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie nr 824 doszło bardzo szybko i profesjonalne podejście do sprawy ,dzięki za gratisy choć jedna próbka była nie dokręcona i się wylała cała :cry: , choć gościu z firmy kurierskiej mówił że może zareklamować bo otwierana była przy nim ,ale przecież świat się nie kończy na jednym produkcie :) jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem paczuszkę, jednak podobnie jak Robertowi mnie też coś się wylało tylko nie wiem do końca co :o .

Obstawiam APC megsa w litrowej butelce, swoją drogą moglibyście Panowie pomyśleć nad lepszymi butelkami, bo te podobne są do tych w które rozlewany był/jest spirytus z mety.

 

W każdym bądź razie dzięki za szybką przesyłkę i gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i 817 przybyło :evil: Dzięki jak zwykle za gratisy i miła obsługę, niestety i w mojej paczce coś pociekło (bilberry) ale nie wiele ( pewnie z jakieś 15ml) więc bez tragedii...

 

P.S. Ciekawe jak zapach "nowego auta" się sprawdzi :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do szło i moje zamówienie, czekałem tylko jeden dzień i raczyłem się wonią wszystkich próbek zapachów do aut, oraz snikersikiem :-] a upaćkaną buzię też miałem czym wytrzeć bo MF jest zacna- dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacie na stanie produkty:

 

1. Scholl S03 250g - 1szt

2. Scholl S17 250g - 1szt

3. Scholl S40 250g - 1szt

4. Poorboy's Natural Look Dressing 437ml - 1szt

 

Do tego potrzebowałbym jedną sztukę pada pomarańczowego Monster Shine

150mm do S03 i dodatkowo Monster Shine czarny 150mm wykończeniowy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek, Wydaje mi się, że lepiej będzie jak napiszesz maila bezpośrednio do sklepu, bo koledzy nOx i MrCleaner ostatnio rzadko odwiedzają forum.

 

Maila też rzadko czytają. Napisałem na początku zeszłego tygodnia do nich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego potrzebowałbym jedną sztukę pada pomarańczowego Monster Shine

150mm do S03 i dodatkowo Monster Shine czarny 150mm wykończeniowy.

 

Pozdrawiam.

 

tylko pady wez inne - MS sie rozklejaja po pierwszym porzadnym myciu recznym o pralce nie wspominam bo juz wogole nic nie zostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maila też rzadko czytają. Napisałem na początku zeszłego tygodnia do nich ;)

Ja jednego maila zwrotnego otrzymałem po paru godzinach, a drugiego po paru minutach, więc kontakt mailowy jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maila też rzadko czytają. Napisałem na początku zeszłego tygodnia do nich ;)

Ja jednego maila zwrotnego otrzymałem po paru godzinach, a drugiego po paru minutach, więc kontakt mailowy jak najbardziej ok.

 

hmm ja z jakiś miesiąc temu pisałem dwa maila i pw i bez odpowiedzi, najlepiej zadzwonić i od razu wszystko jest jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.