Skocz do zawartości

VW PASSAT 2004 KOMBI


golden0282

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wow :-] W końcu świetna relacja, w ostatnim czasie jakoś niewiele ich tu na forum. Gratulacje :good:

Mam pytanie o środki firmy Concept? Jak wypadają na tle konkurencji? I może kilka słów o porównaniu dresingów Wolfa, Chemicalsów i Poorboy's ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szacun za kaaaaawał pięknej i ciężkiej roboty :good:

Ten irlandczyk to sprzątał w środku chyba 3 miechy temu a te psikadła za 20euro to chyba wylał na siebie bo w środku nie zauważyłem by cokolwiek zrobił. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tak przy okazji. Kierownica jest mocno zjechana. Na zdjeciach widac stan licznika 125tys, jak mniemam mil morsko-irlandzkich?

Czy to prawdziwy przebieg?

Ciezko mi uwierzyc zeby po takim przebiegu tak to wygladalo...

 

Niemniej jednak kawal solidnej roboty. Widac pod swiatlem, ze nie jest to 100%, ale przynajmniej wiadomo, ze zdjecia nie sa oszukiwane i nie ma sie co wstydzic, bardzo duzo uzytkownikow chcialby conajmniej taki poziom korekty osiagac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromny szacunek za nakład włożonych prac.

 

Jakbyś chciał jeszcze odświeżyć wygląd wnętrza to pomyśl o wypolerowaniu na gładko rączek drzwi i rączki przy panelu elektrycznych szyb od kierowcy.

 

BTW nie naleciała Ci woda do środka jak myłeś auto z odkręconymi relingami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć ile takie autko się ceni tam u was? Bo powiem szczerze, że mimo mega dużego wkładu i poświęconego czasu nie które elementy jak np. kierownica, rączki w drzwiach, czy też zmasakrowana maska i porysowane felgi są nie do odratowania na etapie dostępnej chemii, jedynie wymiana na inne elementy :/ Wiadomo, że nikt nie będzie oglądał tego z bliska i auto wygląda super, ale no niesmak pozostaje, ale do tego kogoś kto tym autem wcześniej jeździł, że tak zgnoił ten pojazd...

Fajnie napisane: trafiło mi się całkiem czyste i zadbane auto :mrgreen: Powiem szczerze, że jak swoje z Włoch kupowałem to było też bardzo brudne i usyfione, ale np lakier był w idealnym stanie, mimo tego brudu, dlatego kupiłem, a tu widać, że był stan średni. Ale chyba cena rekompensuje wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.