Skocz do zawartości

Czy kolor jest taki sam ? Przekładka części i brak Vin-u


leszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Jako że ludek do którego poginam 200km ociąga mi się z VIN-em ( bóg wie czemu)

zapodam tu Wam do oceny zdjęcia moich nieszczęsnych drzwi z rysą i zdjęcia częsci z auta do którego jadę . W sumie Ford nie robił w MK4 innego zielonego koloru jak ciemna zieleń butelkowa . No ale jakiś tam margines błędu jest .

Moje drzwi :

57cea22086ce0df9med.jpg

 

Tu zdjęcie mojego autka sprzed chwili

1c944a3e563e91bcmed.jpg

 

Części z rozbitego auta jeszcze na aucie (prawa strona oberwała) :

 

b6aeeb7640616cd5med.jpg

be7f6639136c57fcmed.jpg

5242255bced52049med.jpg

06e58aa1fc0acdeemed.jpg

 

Myślę że na 99,9% to mój kolor ale zawsze jakaś niepewność jest.

Kolega który mieszka w Koszalinie obejrzał mi te części i potwierdził że jest to ciemna zieleń :) kurczaki ale zapomniał VIN-u spisać :wallbash:

Wiec jeszcze czekam na szanownych kolegów sugestie, Najwyżej stracę 150 zeta na podróż :evil::evil:

 

 

 

pozdr leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod koloru pewnie taki jak Twój, ale pamiętaj że auta z fabryki też wychodzą w różnych odcieniach.

Hmm jak przeglądałem kolory MK4 to w pierwszych dwóch latach wychodził Kelp Metalic (zielony ciemny metalic) i nie było rozdziału na odcienie .

Jak trafie w mój kolor będę mega szczęśliwy inaczej będzie płacz i strata gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na jednym samochodzie mam wrażenie,że są różne odcienie drzwi przednich i tylnych (nówka z salonu) a co mówić o dwóch różnych autach ;)

Odcieni nie będzie w katalogu ,jednego dnia automat da 2krople więcej niebieskiego i już będzie różnica :/

Polerowaniem zniwelujesz trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ku---owi który mi porysował auto to bym tak : jaja oberwał i dłonie poucinał.

 

Z drugiej strony zostaną mi drzwi i maska które albo opylę lub będą służyć jako pole testów dla nowych kosmetyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ku---owi który mi porysował auto to bym tak : jaja oberwał i dłonie poucinał.

 

Z drugiej strony zostaną mi drzwi i maska które albo opylę lub będą służyć jako pole testów dla nowych kosmetyków.

Mi na 2tygodniowym aucie zrobili rysy przez 3 elementy,więc znam ból :dontknow:

Jest srebrne to raz na jakiś czas dostanie maszyną i wypełniaczami i jest znośnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupione i przełożone . W kolor jest .

Muszę tylko teraz przepolerować aby odżyły elementy .Na masce zrobić troszkę zaprawek i będzie gites. Na masce jest od 130-150um więc nie była malowana :D. Stan adekwatny do mojego przebiegu czyli 165tyś = troszkę odprysków na masce :(

Drzwi też raczej ok . Do wycięcia 2 rysy ale powierzchniowe nawet pod paznokciem nie czuć . No i polerka. Acha i została mi szyba do przełożenia bo ja mam autko z 2007 a szybka jest z 2008 no i w kolorze innym szybka też jest(mocno przyciemniona).

 

pozdr leszcz

 

ps. za ile mogę sprzedać szybkę karoseryjną tylna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.