Skocz do zawartości

Zabezpieczenie przed gryzoniami


wojtassss

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa jest prosta.Wkład do WC :D Nie uzywam tych ,które są w plastikowych zawieszkach do wnętrza muszli bo nie wiem czy gryzonie nie polubią tego plastiku . Kupuję same kosteczki. Im bardziej drazniące tym cienszą bibułką opakowane. :mrgreen: Jedna kostka u Chińczyka lub w Biedronce 0,99 zł. Tych rozpuszczalnych,które wrzuca się do środka spłuczki nie używałem jeszcze,bo skoro śmierdziuchy się sprawdzają to po co? I powiem Ci,że we wnętrzu auta nie śmierdzi .

Sąsiadka,która mimo tego,że od 10 lat wozi w aucie dużego psa jest najbardziej pogryziona przez kuny na naszym parkingu ( jak podała wszystkie naprawy przegryzionych kabli kosztowały ja juz ok 3 tysięcy.Ma Audi) zaczęła wieszać kulki z naftaliny.Podobno tez działają no ale smierdzi i wewnatrz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak raz kuny zawitały pod maską po pierwsze trzeba dokładnie wymyć komorę silnika. W/g mnie najlepsze efekty daje połączenie odstraszacza ultradźwiękowego + preparat w sprayu, np tunap.

 

Ewentulanie hukinol dla hardkorowców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Potwierdzam dzialanie "1Z EINSZETT ODSTRASZACZ KUN" u nas pod firma grsuja kuny- probowalismy doslownie wszystkiego (kostki toaletowe, siersc, liquid molly-70 zl za maly spray, ultra dzwieki itd.) Kuny najbardziej zakochane w naszym crafterze i prezesowym bmw :) Po tym srodku nie wchodza pod maske ale trzeba co pewien czas pryskac bo w komorze silnika goraco i plyn paruje... Nie jast taki kosztowny bo koszt 35 zl i wystarcza na ok. 2 misiace, ale co zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.