Skocz do zawartości

Czym się zajmujemy ?


Rekomendowane odpowiedzi

pracuję jako specjalista do spraw usług masowych

mówiąc krótko, siedzę przy biurku i odbieram telefony od techników, ewentualnie dzwonię do klientów w sprawach awarii telefonów neta...

 

a studiuję Informatykę (przynajmniej teoretycznie)

 

i podobnie jak saintmc, niedługo się żenię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor
Widzę że temat odżył, to i jak wrzucę 2 słowa.

 

Wdrożeniowiec specjalistycznego oprogramowania księgowego ze specjalizacja Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi / programista bazodanowy.

 

 

ooo konkurencja :D

 

ja pracuję w firmie wdrażającej system ERP :P zajmuję się prowadzeniem biura.

oprócz tego oczywiście pomoc w prowadzeniu e-sklepu z kosmetykami samochodowymi ;)

 

Wiolka

 

Zapomniałam o Pawle (czyli drugiej połówce tego profilu) :)

Student Wychowania Fizycznego, zawodnik motocrossu i oczywiście właściciel pielegnowacauto.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pielęgniarka :D

 

obecnie studentka I roku studiów magisterskich kierunek pielęgniarstwo (czyli dalej w zawodzie)

 

A tak poza tym uwielbiam samochody i pracę przy nich, nie tylko detailing ale i mechanika :)

 

 

Musisz być cudowną kobietą ;)

 

Aktualnie skończyłem technikum i wybieram się do szkoły Pożarniczej. Aspirantki bądź Głównej a jeśli to nie wyjdzie do pozostaje dalej mi się męczyć z logistyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pielęgniarka :D

 

obecnie studentka I roku studiów magisterskich kierunek pielęgniarstwo (czyli dalej w zawodzie)

 

A tak poza tym uwielbiam samochody i pracę przy nich, nie tylko detailing ale i mechanika :)

 

 

Musisz być cudowną kobietą ;)

 

Aktualnie skończyłem technikum i wybieram się do szkoły Pożarniczej. Aspirantki bądź Głównej a jeśli to nie wyjdzie do pozostaje dalej mi się męczyć z logistyką.

 

dzięki ;) drugiej połówki nadal szukam :D ha ha , ale przynajmniej narazie nikt nie narzeka, że za długo przy aucie siedze lub kupuje kosmetyki dla auta a nie dla siebie :lol: no może poza rodzicami i dziadkami, którzy uważają, że coś ze mną nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może poza rodzicami i dziadkami, którzy uważają, że coś ze mną nie tak.

 

Wyobraź sobie co moja matka przeżywa jak ma w domu dwóch takich :-] Wigilia a my zamiast pierogi lepić to z bratem w garażu :lol: Albo dzisiaj, ja zamiast do sesji to #16 nakładam a brat zamiast z narzeczoną zaproszenia wypisywać to nadkola czyści 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie co moja matka przeżywa jak ma w domu dwóch takich Wigilia a my zamiast pierogi lepić to z bratem w garażu Albo dzisiaj, ja zamiast do sesji to #16 nakładam a brat zamiast z narzeczoną zaproszenia wypisywać to nadkola czyści

 

ha ha ale Wy to płeć męska i samochody to dla was normalne a ja dziewczyna to się na mnie dziwnie patrzą i mówią, że powinnam gotować itp a nie przy aucie siedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.