Skocz do zawartości

Czym się zajmujemy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zajmuje się póki co jeszcze własną edukacją jako student Administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. "Zawodowo" jestem merchandiserem w Media Markt z ramienia takiej niezbyt ładnie brzmiącej firmy -> Hama ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja się nadal kształcę, skończyłem inż, zacząłem mgr:) W planach doktorat;p Ale to daleka przyszłosc

 

W pracy obecnie to jestem instruktorem sportu(żeglarstwo) w jednym z największych klubów(ponad 100 czynnych zawodników!). W między czasie z zamiłowania pomagam rysując różne pierdoły w autocadzie, dziury, płoty, ppoż i takie tam..

Ogólnie prawie jak freelancer:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem instruktorem sportu(żeglarstwo)

Hej, kuflik :good:

Uprawiałem dawno tą dyscyplinę. Skończyłem karierę na 470-tce, ale

czasem se "polatamy", z kumplem z załogi, który jest teraz trenerem żeglarstwa ;)

Gdzie trenujesz, na Kiekrzu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fonnes, AZS Poznań/ Kiekrz:) Głównie tam trenuje, ale zdarzają się odstępstwa od reguły, jak np. ostatni wypad do Monako:D

Na 470 zawsze chciałem pływać, ale u nas jakoś nie była w modzie, tylko 1 osobowe łajby..

Więc opp, europa i cholerny laser pod koniec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się przedstawię :)

 

Prowadzę własną firmę z branży IT zajmującą się projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych, sklepów oraz hostingiem i pozycjonowaniem w wyszukiwarkach internetowych (głównie Google). Praca ciekawa ale trzeba to lubić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa :good: , często u siebie w firmie jeździłem jak kierowca zawalił. na własny uzytek. Brat ma spedycję. To jest dopiero jazda, ale wiem jak na dłuższą metę to wygląda-raz, dwa razy na miesiąc w domu. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Student 2 (już prawie 3;) ) roku informatyki. Z pasji grafik i fotograf:)

Dłubię przy stronach internetowych w różnych językach i wszelkich materiałach reklamowych. Tak dorywczo tylko, żeby na kosmetyki do auta starczyło. :D

 

Poza tym 'charytatywnie' i z zamiłowania jestem red. naczelnym oficjalnego polskiego serwisu gier Need for Speed. Kultowa seria, powinniście znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Dystrybutor

Ja na co dzień pracuje w Lederzentrum. Stanowiska nie mam co podawać, bo zajmowałem się już chyba wszystkim w tej firmie :)

 

Po godzinach zajmuje się e-marketingiem. (kampanie Adwords, pozycjonowanie, social media, optymalizacja, wdrożenia w sklepach, doradztwo itp.)

 

Generalnie zwiększam zyski moich klientów 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programista aplikacji webowych ( sklepy/hurtownie internetowe, aplikacje crm, sprzedaży biletów w skrócie co sobie klient wymyśli ) oraz bezpieczeństwo IT ( audyty + kryminalistyka cyfrowa ). Hobbystycznie detailing i strojenia ECU samochodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wykształcenia jestem socjologiem (jak to brzmi :mrgreen: ) i pracownikiem socjalnym. Aktualnie (od 3 lat) pracuję jako pracownik socjalny. Wcześniej to różnie bywało z tą pracą. W wolnych chwilach lubię dłubać przy aucie chociaż z racji tego, że się "cholera" psuć nie chce to nie ma za wiele do dłubania :evil: więc na razie dzięki Wam zdobywam wiedzę o detailingu i może w końcu odważę się podziałać konkretnie w tym temacie :ad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.