Skocz do zawartości

Alkoholowy kącik KA


Rekomendowane odpowiedzi

Uuu, powiedz mi, Amber Chmielowy w butelce- gdzie go dostałeś i w jakiej cenie?

Kaufland, chyba 3,19zł albo coś koło tego.

Ciechan zielony (Wyborne) akurat bardzo mi podchodzi

Mi w zależności od sortu. Kiedyś była tak słaba partia, że zraziłem się na długo...

I wracając do bohatera- Bojan również niepasteryzowany? Jaka z ceną?

Znalazłem w Żabce. Metki cenowej nie było i nawet nie wiem ile kosztowało :) Czy niepasteryzowane? Tak smakuje ale na etykietach nic nie ma ale data dość krótka (maj) także chyba niepasteryzowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi w zależności od sortu. Kiedyś była tak słaba partia, że zraziłem się na długo...

 

To prawda, zdarza się nieco inna partia. Czytałem o znacznych odstępstwach między partiami, ale osobiście na nie nie trafiłem.

 

Znalazłem w Żabce. Metki cenowej nie było i nawet nie wiem ile kosztowało :) Czy niepasteryzowane? Tak smakuje ale na etykietach nic nie ma ale data dość krótka (maj) także chyba niepasteryzowane.

 

Znalazłem video recenzję na blogu Kopyry, akurat ten jest pasteryzowany, ale docelowo ma być również wersja niepasteryzowana. A tak na marginesie- zarówno Browar Bojanowo, jak i Browar Ciechan należą do tego samego właściciela, więc może i są podobne. Przypadek? :mrgreen:

 

szoperx, piłem wszystkie trzy, ale Namysłów jakoś średnio mi podchodził zawsze :dontknow: Najbardziej z tej trójki to chyba Miłosław jak dla mnie :-]

 

:good: Ale Miłosław Marcowe jeszcze lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołądkowa Gorzka z Miętą

 

:idea: IMO, a ocieram się o status konesera :kox: lubelskie wyroby coraz bardziej oddalają się od określenia "wódka". Tzw "next day" bywał cieniutki.... :cry::mrgreen:

 

Obecnie w trunkach stosuję zasadę: niezbyt często, ale jak już, to po bandzie (w pojęciu półka, jakość ;) ) i jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta jak w mniejszym gronie tylko Grey Goose. Jak większe grono muszę przyznać, że od jakiegoś roku BOLS z paputką Lindy na sobie daje bardzo radę :good:

 

A jeśli nie biała, to ... a w sumie nie będę pisać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do Żołądkowej z miętą:

Poszedł wczoraj litr na dwóch, a dzisiaj zero objawów dnia wczorajszego ;-). Mocno byłem zdziwiony, ale duży w to wkład miała NzŻ - zakąska była rewelacja ;).

Rzadko pijam coś mocniejszego od piwa, ale jeśli już coś ma byc grane to Bols Platinum, a na drugim miejscu ŻzM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu sporo piwek się przewala a to mój ulubiony trunek :)

Jeżeli chodzi o bojana to Toporek poprawnie smakuje ale za tą kasę są smaczniejsze piwa... np. Starogdańskie - Bardzo polecam! a IPA z bojana trochę niemrawa jak na ten gatunek.

Z browaru Miłosław to najlepsze jest moim zdaniem Marcowe, świetnie się go popija.

Wczoraj smakowałem piwo Gdańskie (w grupy piw Łebskich) i całkiem smaczny z niego twór choć złą sławe ma ten "browar" w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namysłów :good:

Uwielbiam... szkoda, że w Polskę "idzie" tylko Pils i niepasteryzowane. Mam rodzinę w Namysłowie i jak tylko tam jestem robię degustację wszystkich piwek z tego browaru... a jest ich trochę :) Faworytem jest chyba Złoty Denar Chmielowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sok bananowy z Lubelską wiśniówką .

albo sok bananowy z sokiem z czarnej porzeczki i wódka ;) uwielbiam :good:

 

Jägermeister z sokiem pomarańczowym

albo z colą :good:

 

Ogólnie bardzo lubię drinki i różnego typu mieszanki 8-):good::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, bo Red Label to nie whisky tylko zlewki...

 

Spróbuj z bardziej znanych chociaż Black Label, Jacka Danielsa (polecam Gentelman Jack) czy Bushmills. Kosztują niewiele więcej ale w smaku są zdecydowanie lepsze.

 

Z okazji narodzin córki dostałem kilka rarytasów i nie moge się doczekać testów 16 letniej Jury, 15 letniego Dalmore i Dimpla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, dobre piwko nie jest złe :-]

 

Te podane przeze mnie to jak na mój budżet (oprócz Gentelman Jack i Jameson) zdecydowanie za dużo ale za to smak idzie tam w parze z ceną...

 

Wiadomo, nie codziennie człowiek pije coś lepszego ;)

 

A z piwek ostatnio zasmakowało mi piwko z browaru z Piotrkowa Trybunalskiego - Trybunał czy jakoś tak się nazywał :o Dobre niepasteryzowane piwko z lokalnego browaru :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, nie codziennie

 

Dokładnie ! Ja wleję sobie 1/3 szklaneczki whisky, odrobina wody mineralnej + kostka lodu i mam "drinka" na cały wieczór :) Czasami jak mam ochotę na coś słodszego to Pepsi lub Sprite dodaje.

 

Ostatnio moją MałąŻonkę zaskoczyłem Jackiem Honey. Fajny posmak miodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fortuna czarna. Super piwko ale raczej jak ma się ochotę na jedno. Jak się bierze łyka to najpierw jest słodkie a potem z lekką goryczką. Uwielbiam tez Paulaner Dunkel okazyjnie Bierhalle Koźlak (cena trochę odstrasza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.