Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

aplikacja clenara recznie aplikatorem z mikrofibry

 

ArChi1990, wypracowujesz i od razu ścierasz fibrą.

 

[ Dodano: 23 Maj 2013, 17:00 ]

PS> choć nie wyobrażam już sobie bez parki: "cleaner - maszyna" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbjam pytanko:

 

 

Podłączam się pod pytanie o zabezepieczeniu polerowanych alu.

Jak się sprawdzają na nich powłoki typu OC 2.0? Testował ktoś OC 2.0 na felgach polerowanych i tez nie polerowanych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady małe (potrzebuję do lamp i zakamarków pod klamkami) na M14. W miarę tanio. Ktoś coś poleci? Na allegro znalazłem za 9,99zł/szt ale przesyłka drugie tyle :( Może u forumowych partnerów ktoś widział? Bo ja szukam, ale większość ma na rzepy tylko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pLaYmAn, Nawoskowane auto, nie myte przez dwa tyg bardzo ładnie przygotowało pod mycie rękawicą. Użyłem także na samochód nienawoskowany nie myty chyba od 2 miesięcy i pozostał na lakierze tylko film, dwie zaschnięte ptasie kupy rozpuścił bez problemu. Co najważniejsze nie rusza ani dressingów ani wosków. :) Używałem 100ml na około 450 ml w lancy PA, piana wyszła gęsta, utrzymywała się spokojnie 5 min, dłuższy czas utrzymywania chyba nie jest bardzo potrzebny. No końcu powiem, że zapach piany w opakowaniu jest dość przyjemny, na pewno ładniejszy jak w przypadku Angelwax Fast Foam, którą też posiadam. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że lepiej jest dobrze umyć opony i na czyste nałożyć dressing

 

Dobre umycie opon niekiedy graniczy z cudem. Ale oczywiscie, lepiej je umyc w 100% i dopiero potem dressingowac. Niestety nie zawsze jest to mozliwe. Ale jakos nie mam kompleksow z tego powodu.

Proszę Cię, nie pisz bzdetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam pytanie kiedy i w jakiej kolejności stosować IronX na karoserię i coś do usuwania smoły?

Rozumiem, że najlepiej obydwa na suche auto tylko jak? jak po zastosowaniu którego kolwiek trzeba spłukać auto.

Myślałem to zrobić tak:

- użyć coś do smoły przed myciem wstępnym auta

- mycie wstępne i inne pierdoły

- mycie zasadnicze i osuszanie

- IronX?

- płukanie i osuszanie

 

Zastanawiam się tez nie zastosować IronX przed myciem zasadniczym - bo zanim umyje wszystkie zakamarki itd... to auto już chyba trochę przeschnie?

 

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.