Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy lakier na seicento jest taki twardy że pasta menzerna 500 na zielonym padzie 3M nie dawała rady czy może coś źle robiłem,próbowałem mocniej dociskać maszyne,sprawdziłem większość obrotów i zostały pod halogenem rysy :zly: których pasta nie ruszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałbym zaimpregnować daszek w wózku dziecka żeby w razie deszczu nie przepuścił szybko wody.

Macie jakiś pomysł ? Kiedyś widziałem na forum filmik jak koleś jakimś środkiem w "psiukadle" mikrofibrę potraktował czymś od impregnacji dachów w kabrio. Nastawiam się na podobny specyfik ale potrzebuję podpowiedzi jaki dokładnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaimpregnować daszek w wózku dziecka żeby w razie deszczu nie przepuścił szybko wody.

Macie jakiś pomysł ? Kiedyś widziałem na forum filmik jak koleś jakimś środkiem w "psiukadle" mikrofibrę potraktował czymś od impregnacji dachów w kabrio. Nastawiam się na podobny specyfik ale potrzebuję podpowiedzi jaki dokładnie. ;)

 

Ten temat powinien Ci pomóc ;)

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ht=#348735

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaimpregnować daszek w wózku dziecka żeby w razie deszczu nie przepuścił szybko wody.

Macie jakiś pomysł ? Kiedyś widziałem na forum filmik jak koleś jakimś środkiem w "psiukadle" mikrofibrę potraktował czymś od impregnacji dachów w kabrio. Nastawiam się na podobny specyfik ale potrzebuję podpowiedzi jaki dokładnie. ;)

 

Ten temat powinien Ci pomóc ;)

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ht=#348735

Podziękował. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na ile wystarcza te 15 ml?

Mnie G1 wystarczyło na dwie "bogate" warstwy przedniej szyby i jeszcze zostało jakieś 1/10 butelki.

 

Na bocznych mam G5, także nawet nie myślałem o nakładaniu tam G1 ;)

 

No to faktycznie były to "bogate" warstwy :mrgreen: . 15 ml G1 starcza spokojnie na 3 przednie szyby po 3 warstwy :D. Ostatnio widziałem Gtechniq-a G1, którego nałożyłem na jedną szybę w marcu 2012 r. i tylko troszeczkę osłabł w miejscu pracy wycieraczek- jeszcze z rok przejedzie (wtedy mi zeszło 1/4 buteleczki na 3 warstwy- małe autko robiące 15 tys. km rocznie). Gtechniq G3/G5 starcza na niezliczoną ilość szyb... ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 ml G1 starcza spokojnie na 3 przednie szyby po 3 warstwy

Wniosek- potrzebna pewna wprawa :P

Ja kładłem pierwszy raz i tak samo 3 spore szyby po 3 warstwy ;)

Zawsze oglądam instrukcje na yt :mrgreen: dość dobrze pokazane ;)

Co podskakiwania to miałem ostatnio sytuację,jedna nowa wycieraczka skakała,założyłem starą i jest spokój :dontknow:

Żeby nie było oryginał GM :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek- potrzebna pewna wprawa :P

No nie zaprzeczam... :P G1 kładłem raz jedyny w moim krótkim detailingowym życiu ;) Za pirewszym razem nigdy nie chcesz, aby "zabrakło" :evil::kox:

 

[ Dodano: 12 Maj 2013, 22:13 ]

Zawsze oglądam instrukcje na yt :mrgreen:

PS> też oglądałem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę usunąć plam z lakieru, prawdopobnie pozostałość po którejś z ostatnich ulew.

W użyciu ocet, SRP, Megs UC, HDC, Pro Detiler, glinka, Dursgloss 652 i nic nie robi na nich wrażenia... aplikatory i glinka czerwone od lakieru akrylowego, a plamy siedzą :/

W międzyczasie auto myte dwa razy, rozmieszczenie plam też dziwne... dużo na klapie bagażnika, mniej na dachu, a na masce tylko symbolicznie.

 

Ki czort? :idea:

Niedawno psikałem Sonaxem... czyżby zaczął zjadać lakier? :mrgreen:

 

wp000869v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje gdzie zakupię Car Lack68 Nano Systematic Care ?

najlepiej pojemność 0,5 l

 

lub ktoś może polecić jakiś porównywalnie dobry cleaner

 

według mnie carlack68 nano systematic care to mega świetny produkt !

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteKKK03, FG 400 lub 500 na futrze a jak dalej nic z tego to papiery 2500 i 3000

 

[ Dodano: 13 Maj 2013, 15:46 ]

Treys, płyn do spryskiwaczy szyb

 

czy jego się jakoś rozcieńcza ? bo mam aktualnie zalany jakiś niebieski a butelka tego Sonaxa jest taka jaka jest a że po Niemiecku pisze to nie wiem nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.