Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
zastanawiam się nad niewidzialną wycieraczką ale nie wiem która wybrać ( jest może test na forum ? nie zauwazyłem w dziale testy ) widzialem na allegro kilka K2 ale jakoś nie przekonują mnie te produkty , i zastanawiam się nad RainX czy jest jakaś alternatywa lepsza/gorsza do 25 zł?

 

Autoland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

do 25zł może być ciężko:) RainX raczej w tym przedziale to wybór numer 1 zawsze :good:

 

RainX mam od ręki za 23-24 zł ale nie wiem jak ze skutecznością a coś lepszego i pewnego powyżej ? bo nie wiem czy RainX to dobry wybór doradzcie mi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad niewidzialną wycieraczką ale nie wiem która wybrać ( jest może test na forum ? nie zauwazyłem w dziale testy ) widzialem na allegro kilka K2 ale jakoś nie przekonują mnie te produkty , i zastanawiam się nad RainX czy jest jakaś alternatywa lepsza/gorsza do 25 zł?

 

Autoland.

Również polecam.

Ostatnio testowałem jej wytrzymałość. Przeleciałem szybę rozcieńczalnikiem, zmywaczem silikonowym, Nu Glassem - NW Autolanda mam wrażenie, że dalej siedzi i woda ucieka, ale teraz dopiero powyżej 90 km/h.

Skubana... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem szybę rozcieńczalnikiem, zmywaczem silikonowym, Nu Glassem - NW Autolanda mam wrażenie, że dalej siedzi i woda ucieka

trochę mało prawdopodobne, aby po prawidłowo zastosowanym Nu-Glass'ie niewidzialna wycieraczka tego typu jeszcze siedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska jaki quick detailer dobrze usunie zacieki z wody?? Najpierw umyłem auto na słońcu, przyschło i dupa blada mimo wycierania do sucha. Umyłem drugi raz w cieniu, wysuszyłem i dalej kaszana. Nawet Tripple sobie nie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ludziska jaki quick detailer dobrze usunie zacieki z wody?? Najpierw umyłem auto na słońcu, przyschło i dupa blada mimo wycierania do sucha. Umyłem drugi raz w cieniu, wysuszyłem i dalej kaszana. Nawet Tripple sobie nie radzi.

 

Z wody czy aktywnej piany?

Bo jak zaschla Ci Magifoam to pozostaje cutting, nawet polish tego nie rusza...

A z wody to powinien kazdy usunac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska jaki quick detailer dobrze usunie zacieki z wody?? Najpierw umyłem auto na słońcu, przyschło i dupa blada mimo wycierania do sucha. Umyłem drugi raz w cieniu, wysuszyłem i dalej kaszana. Nawet Tripple sobie nie radzi.

 

Z wody czy aktywnej piany?

Bo jak zaschla Ci Magifoam to pozostaje cutting, nawet polish tego nie rusza...

A z wody to powinien kazdy usunac...

 

ale sonax nie usunie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska jaki quick detailer dobrze usunie zacieki z wody?? Najpierw umyłem auto na słońcu, przyschło i dupa blada mimo wycierania do sucha. Umyłem drugi raz w cieniu, wysuszyłem i dalej kaszana. Nawet Tripple sobie nie radzi.

 

Z wody czy aktywnej piany?

Bo jak zaschla Ci Magifoam to pozostaje cutting, nawet polish tego nie rusza...

A z wody to powinien kazdy usunac...

 

ale sonax nie usunie :)

 

Czyli muszę sie w takim razie zaopatrzyć w Auto Finesse albo Megsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy jest jakaś ograniczona przydatność glinki? W ubiegłym roku (lipiec) kupiłem VP yellow clay i trochę mi zostało. Wrzuciłem ją do szafy, temp. na plusie, zaciemnione miejsce i leżakuje sobie w foliowym opakowaniu (kapnąłem tam trochę QD)

 

Btw, auto ma rok, jest to czarna perła i powiedzcie mi czy w tym roku również zrobić auto glinką od VP czy może kupić coś innego?

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, proszę o odpowiedź :)

 

Czy PB NL należy docierać fibrą po zaaplikowaniu?

I czy da coś jeśli się go położy dwa lub trzy razy, na plastiku który nigdy nie widział nawet dressingu z Tesco?

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielony, jeśli tapicerka nie miała dressingu, to pewnie będzie chłonąć środek jak szalona :)

 

Natomiast co do docierania MF, to już kwestia indywidualna. Jeśli ktoś lubi efekt plaka to nie dociera, jeśli woli coś wpadającego w satynę to należy dotrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.