Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy mogę bez obaw użyć APC Bilt Hamber Surfex HD jako prespray przed RM760? 1:30?

 

Nie radzę! APC mocno się pieni i zapchasz odkurzacz. Piana będzie wyrzucana na zewnątrz, albo zadziała zabezpieczenie i odkurzacz przestanie zasysać. Będziesz musiał co chwilę opróżniać zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie radzę! APC mocno się pieni i zapchasz odkurzacz. Piana będzie wyrzucana na zewnątrz, albo zadziała zabezpieczenie i odkurzacz przestanie zasysać. Będziesz musiał co chwilę opróżniać zbiornik.

 

Nie mialem tego problemu. Piany praktycznie brak, poza tym fakt, ze oprozniam zbiornik jak jest juz w 20% zapelniony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas majówki chce trochę powalczyć Glinka ValetPRO Yellow Poly Clay Bar, Tri color z Megsem UC, Dodo Juce Lime Prime, Poorboy's White Diamond, na to FINISH KARE 2685 Pink Wax (nie było FK 1000p jak kupowałem) i na to wszystko jeszcze Sonax Extreme Brilliant Shine Detailer.

Dobra kolejność i ogólnie ma to sens po Dodo dawać PBWH przed woskiem? Czy to co uda mi się wypracować UC i częściowo pewnie wypełnić nie zejdzie potem po DJ LP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę! APC mocno się pieni i zapchasz odkurzacz. Piana będzie wyrzucana na zewnątrz, albo zadziała zabezpieczenie i odkurzacz przestanie zasysać. Będziesz musiał co chwilę opróżniać zbiornik.

 

Nie mialem tego problemu. Piany praktycznie brak, poza tym fakt, ze oprozniam zbiornik jak jest juz w 20% zapelniony...

 

Muszę zaznaczyć, że mój Surfex był w stężeniu ok 1:10. Zabrakło mi prespreya i spryskałem tapicerkę bagażnika APC, miałem później problemy z wypłukaniem, mnóstwo piany, zatykający się George. Mam złe wspomnienia :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woody07, Na twoim miejscu użyłbym tylko lekko ściernej pasty, jeżeli lakier nigdy nie był ruszany i na to wosk. A po miesiącu, jak zobaczysz, że wosk osłabł to wzmocnij go sonaxem i tyle. Z doświadczenia wiem, że im więcej nałożysz na lakier tym efekt gorszy. A pomiędzy UC, Dodo Juice Lime Prime a Poorboy's na jasnym lakierze nie zobaczysz różnicy. Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo takie Cherry Glaze usunie dużo mniej zarysowań niz s17 ? o ile Cherry Glaze ma właściwości ścierne a nie tylko wypełniające :dontknow:

 

Jaki pad do s17 będzie dobry jako one-step ? jakiś miekkie finish ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.