Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie poczekał ja i zrobił odwrotnie :wallbash:

Poszła piana, spłukał, smoła iron-x i znowu spłukał. coś tam krwawiło :D

Trudno nauczka na przyszłość.

 

Nie martw się. Ja ostatnio miałem takie błoto na aucie, że prickbort i tak by się nie przebił. Zrobiłem piana -> płukanie i po chwili prickbort na sucho-mokre auto i smoła zeszła aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz probowac, ale szczerze watpie bys wyciagnal wszystkie holo porobione po fg500, nie po to producenci zalecaja 3 kroki, zeby ktorys z nich olewac ;P

 

Dzięki za odpowiedz ;)

Bo właśnie dziwi mnie często choćby kombinacja cięcia 500tką i od razu finiszem 3000. W takim razie czas na 2500 i zółty padzik z 3m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek,ja dawno temu pryśnięte/przyciemnione lampy czyścilem papierkiem ściernym chyba 2000 a potem polerka byla.

Chyba,że zaczniesz od grubszego a jak już się przetrzesz to wtedy na drobniejszy.

 

Można by tez SPRÓBOWAĆ zmyć rozpuszczalnikiem delikatnie, żeby plastiku nie popieprzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania przed wyjazdem na długi weekend. :kox:

 

1. Po aplikacji IronX na auto pilnować bardzo żeby nie zaschło na lakierze ? Czy jeśli zaschnie to łatwo to zmyć ?

2. Po nałożeniu warstwy wosku i wypracowaniu na cacy po 2h można śmiało nakładać 2gą warstwę wosku ? Ma to sens czy za krótka przerwa - wypracowaną 1szą warstwę poddam działaniu temp od słoneczka więc raczej się dobrze wygrzeje tylko pytanie czy nie za dobrze. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem forum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Chciałbym jakąś pastę do regularnego czyszczenia, odświerzania (rzadko do odszczurzenia) końcówki wydechu i chromów (tych "plastikowych i metalowych"). Padają odpowiedzi, że Mothers M&A lub Billet, Autosol ma właściwe 3 rodzaje past. Co byłoby najbardziej rozsądne/uniwersalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.