Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy bo coś znaleźć nie mogę - czym najlepiej zaatakować uwalone od smaru zamki maski? smaru co niemiara...

moczyć to w czymś?

 

Tar&Glue- rozpuszcza asfalt/smołę to i ze smarem poradzi sobie bez problemu. Testowałem wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kładąc G1 na szybę muszę oczyścić koniecznie szybę G4 czy wystarczy Autoglym CGP ? Ktoś sprawdzał jak bardzo to wpłynie na trwałość? Ile średnio trzyma G1 na szybie czołowej? Na ile szyb te 15 ml powinno starczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bo coś znaleźć nie mogę - czym najlepiej zaatakować uwalone od smaru zamki maski? smaru co niemiara...

moczyć to w czymś?

 

Tar&Glue- rozpuszcza asfalt/smołę to i ze smarem poradzi sobie bez problemu. Testowałem wielokrotnie.

 

psikać zamoczyć i potrzymac?

ew tardis? coś da bo mam w arsenale na teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fibry do docierania wosków i do QD.

 

Budżet około 100zł na obie ;)

 

Najlepiej z asortymentu MXów ;)

 

Gdzieś widziałem temat o MF do wosków ale nie mogę znaleźć :thumbdown:

 

Poszukaj coś z WWL'a :)

Alladin mi pasuje bardzo do QD.

 

Dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kładąc G1 na szybę muszę oczyścić koniecznie szybę G4 czy wystarczy Autoglym CGP ? Ktoś sprawdzał jak bardzo to wpłynie na trwałość? Ile średnio trzyma G1 na szybie czołowej? Na ile szyb te 15 ml powinno starczyć?

Chodzi,żeby oczyścić,a czy to g4 czy coś innego to wiadomo ;)

Myślę ,że starczy na 2-3 szyby zakładając 3 warstwy zgodnie z instrukcją,pamiętaj o kolistych ruchach ;)

tardis

Psiuknij,zostaw na chwilę,pędzelkowanie i git potem apc,ew.powtórzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megs #16 na zimę

Nattys Blue na lato

 

Szukam do nich cleanera - czy R222 będzie optymalny? W grę wchodzą jeszcze Lusso CREME oraz AF REJUVENATE.

Wydaje mi się (z tego co czytałem) to co bym nie kupił to będę zadowolony, ale może któryś z nich jednak się wyróżnia? ;)

Będzie korekta więc nie musi być dodatków ściernych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.