Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wypadałoby w końcu kupić welur do auta. na tyle mam oryginalne welurowe, a przody wywaliłem, bo sie przetarły. oryginalne dywaniki kosztują 340zł( :lol: ), a różnią się tym od allegrowych, że mają rzep pod spodem. kupie raczej allegrowe i tutaj pytanie.

mam półskórzaną beżową tapicerke łączoną z troche ciemniejszym materiałem. góra deski rozdzielczej jest czarna, środek i dól deski jest beżowy, wykładzina jest beżowa, a wszelkie przyciski(klimatyzacja, szyby, lusterka), radio i trójkąty przy lusterkach są czarne. całe boki drzwi i plastik na progach od wewnątrz jest jasny

myślicie, że czarne dywaniki by pasowały? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób posiadających polerkę rotacyjną krauss. Od jakiegoś czasu zauważyłem , że moja strasznie się grzeje , po kilkunastu minutach ciągłej pracy główka robi się bardzo gorąca. Zauważyłem to przy polerowaniu , bez tej plastikowej osłonki . Czy takie grzanie się maszyny jest normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fibry do docierania wosków i do QD.

 

Budżet około 100zł na obie ;)

 

Najlepiej z asortymentu MXów ;)

 

Gdzieś widziałem temat o MF do wosków ale nie mogę znaleźć :thumbdown:

 

Poszukaj coś z WWL'a :)

Alladin mi pasuje bardzo do QD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dreadlook, wyprowadzić może nie, ale zmniejszyć tak. Spłyć papierkiem i wyprowadź i powinno być okej ;)

 

[ Dodano: 24 Kwiecień 2013, 11:37 ]

DaNgErQ, poszukaj, na forum jest dużo informacji o nim ;)

 

Czytalem , ale jednak większość osób poleca Megsa albo Dodo , dlatego pytam .

 

Będzie się nadawał pod Collinite 476 ?

 

Czy to że jest Delikatnie ścierny nie zaszkodzi lakierowi ?

Czy lepiej wziąć coś nie ściernego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dreadlook, wyprowadzić może nie, ale zmniejszyć tak. Spłyć papierkiem i wyprowadź i powinno być okej ;)

 

[ Dodano: 24 Kwiecień 2013, 11:37 ]

DaNgErQ, poszukaj, na forum jest dużo informacji o nim ;)

 

Czytalem , ale jednak większość osób poleca Megsa albo Dodo , dlatego pytam .

 

Będzie się nadawał pod Collinite 476 ?

 

Czy to że jest Delikatnie ścierny nie zaszkodzi lakierowi ?

Czy lepiej wziąć coś nie ściernego ?

 

Ja miałem pod coli srp i było :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaNgErQ, to że jest ścierny na pewno nie zaszkodzi lakierowi, a jedynie pomoże ;)

 

To chyba się na niego skusze ;p

 

A potrzebny będzie jeszcze jakiś QD ?

 

Czy do cleanera jak i do wosku będą odpowiednie MEGUIARS SOFT FOAM APPLICATOR PAD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele będę robił swoją pierwszą korektę na seicento,lakier nie jest w bardzo złym stanie,lecz posiada ryski i hologramy,nie wiem czy odrazu atakować go menzerną 500 czy nie będzie za mocno tnąca ? lakier jest z tego co wiem miękki,może zacząć od 2500 następnie wykończyć 4000 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele będę robił swoją pierwszą korektę na seicento,lakier nie jest w bardzo złym stanie,lecz posiada ryski i hologramy,nie wiem czy odrazu atakować go menzerną 500 czy nie będzie za mocno tnąca ? lakier jest z tego co wiem miękki,może zacząć od 2500 następnie wykończyć 4000 ?

 

Spróbuj :)

 

Zawsze możesz zejść na mocniejszą gradację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.