Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mateuszk, Gąbki 135mm i 150mm spokojnie.

 

Jakie polecicie rękawiczki do pracy? Średnia wytrzymałość (tak by zaraz nie pękały, ale nie musi to być poziom "backfire") fajnie jak by się w nich mniej ręce pociły.

 

Ja używam Glovtec Premium Black ( nitrylowe ).

 

Jak dla mnie są OK :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
http://naforum.zapodaj.net/fe4df79342f8.jpg.html pomocy pisalem juz wczesniej fg 500 potem pf2500 i sf400 ostry pad uniwersalny i miekka i ryski widac w innych miejscach te ryski tez sa ale troche inne jakby takie rzadsze a grubsze

 

Kurde! Ani jednego znaku interpunkcyjnego :shock: - czegoś tak napisanego, nie da się czytać :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://naforum.zapodaj.net/fe4df79342f8.jpg.html pomocy pisałem już wcześniej fg 500 potem pf2500 i sf400 ostry pad uniwersalny i miekka i ryski widać w innych miejscach te ryski też są ale trochę inne jakby takie rzadsze a grubsze

 

Co za lakier, ile przejazdów, jakie pady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier bmw ale odrazu mówie że była cała malowana clar novol czerwony przeleciałem na wode 2000 i poprawiłem 2500 pady abw niebieska pomarańczowa i czarna a przejazdow przy polerce nie licze tylko patrze czy jest ok ale tu ok nie chce mi wyjśc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dochodzę do wniosku ... że ręcznie to można ale delikatnie odświeżyć lakier a nie "ciąć".

Gdybyś zrobił 20 przejazdów i wtedy by nie ruszyło to mogło by być dziwne.

Pod maszyną sprawi się po prostu ... szybciej = lepiej.

W zależności ile możesz wydać na maszynę .. taką wybierz.

Czy 200zł, 500zł, 800zł itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier bmw ale odrazu mówie że była cała malowana clar novol czerwony przeleciałem na wode 2000 i poprawiłem 2500 pady abw niebieska pomarańczowa i czarna a przejazdow przy polerce nie licze tylko patrze czy jest ok ale tu ok nie chce mi wyjśc

 

Dobra, ale w stanie takim jak teraz to robi coś na nim wrażenie?

 

Jak kończyłeś np 400 to co było pod halogenem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę użyć takie połączenie :

Ultimate Polish Meguiar's + Urban Aplikator do ręcznego polerowania

 

Wcześniej było :

Politura Ultimate Polish Meguiar's + Flexipads Aplikator Owalny Czarny

 

Auto było polerowane mechanicznie - teraz tylko dbanie.Nieche narobić sobie nowych rys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerowalem matowy element po 3 przejazdach tricolorem jest super tylko ze za kazdym razem aplikator jest czerwony , nie mam przy sobie miernika a za chwile sie okaze ze poleruje baze :mrgreen: Prosze o rozwianie watpliwosci element bardzo ladnie sie blyszczy wiec chyba baza to nie jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerowalem matowy element po 3 przejazdach tricolorem jest super tylko ze za kazdym razem aplikator jest czerwony , nie mam przy sobie miernika a za chwile sie okaze ze poleruje baze :mrgreen: Prosze o rozwianie watpliwosci element bardzo ladnie sie blyszczy wiec chyba baza to nie jest :/

 

Jeżeli aplikator masz czerwony a kolor auta czerwony tez to na 100% działasz z lakierem akrylowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.