Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdzie mogę kupić w Warszawie benzynę ekstrakcyjną 5l - chodzi o benzynę/rozpuszczalnik ekstrakcyjny, nie rozcieńczalnik przeważnie dostępny w marketach, który strasznie śmierdzi. Polecacie jakiś sklep? Najlepiej odpowiadałby mi mokotów/ursynów? Pzdr.

 

 

Kiedyś dystrybutor tego typu środków poinformował mnie, że benzyna/rozcieńczalnik to to samo. Nazwa benzyna znikła rzekomo ze względow podatkowych. A co do zapachu, to kwestia producenta, jedne śmierdzą, innne nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić w Warszawie benzynę ekstrakcyjną 5l - chodzi o benzynę/rozpuszczalnik ekstrakcyjny, nie rozcieńczalnik przeważnie dostępny w marketach, który strasznie śmierdzi. Polecacie jakiś sklep? Najlepiej odpowiadałby mi mokotów/ursynów? Pzdr.

 

 

Jak ursynów to napewno tu kupisz benzyne ekstrakcyjną

 

Motor-Prese Polska

02-784 Warszawa (Ursynów), Janowskiego Aleksandra 52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma LARE epl-42 do Krauss 5800 s. A może to tylko różne obudowy i długości kabla a reszta ta sama. Czy jednak warto pójść w konkretny model. Obie maszyny to DA. Pytam gdyż na LARE musiał bym czekać jeszcze ponad miesiąc, a Krauss są od ręki. Obie maszyny w tej samej cenie i zestawie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wiem że jest tu kilka osób które znają się na lakierowaniu i stąd moje pytanie...Czy jestem w stanie zrobić małe poprawki lakiernicze nie mając przyrządów lakierniczych?Czy jest wszystko dostępne w sprejach tj.podkłady wiążące z rdzą i inne?bo odchodzi mi trochę farba na dole drzwi i chciałem spróbować sam to zrobić tylko nie wiem czy dostane wszystko w spreju.. :o pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaniesz na pewno wszystko w spreju, ja niedawno malowałem sobie osłonę chłodnicy i jeszcze kilka dupereli własnie sprejami /podkład epoksydowy, zwykły podkład i czarna farba matowa - okolo 20 zl za puszke/, w dobrych mieszalniach nabijają tez bazę do puszek ale nie wiem jak wychodzi to cenowo i jaki jest efekt, tu niech się wypowiedzą bardziej doswiadczeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info, pozostałe dwie, których używam, to Menzerna 2500/4000 i pracuje mi się nimi bardzo dobrze. A z tym K2 masakra, pył zbiera się w oklejanych taśmą miejscach, później jadę 2500 i nagle wyrzuca mi na pół dachu takie coś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć mocno zniszczony lakier fiatowski czerwony akryl nr 112/A oraz mały plan jak go przywrócić do porządku.

 

Mycie-glinkowane itp.

 

Menzerna FG400 - pad flexipad futro

.

.

Pasta riwax, odpowiednik menzerny 1000 - pad polshing flexipad

.

.

Wykończenie Ultimate Compound - pad finishing flexipad

 

Na koniec BH i FK1000p

 

Prosiłbym o pomoc w dobraniu padów do past :):ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.