Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U zony w pracy robili jakis remont na dachu. W podszybiu centymetr piachu, ale najgorsze ze lewa strona samochodu, dach, maska tyl wraz szybami pokryte ciemnymi kropkami.

Bylem na 2 myjniach nic nie dalo. Wbite w szyby, plastiki i lakier. Recznie myte 3 godz z mocnym dociskiem troche zeszlo. Powstaly rysy jak po brudnej glince. Wczesniej uzywalem piany, apc i szamponu by to namoczyć. Dachu nie ruszylo bo nie mialem sily juz dociskac, czeka mnie polerka calego samochodu.

 

Putanie czym usunac te kropki betonowe? Paznokciem schodza ale to pracy na kilka dni. Pomocy. Mam kwas do usuwania cementu, ocet i glinke. Moze ktos zna dobry sposob na to?

 

Ostra Glinka i korekta.

Dziś zrobiłem test środkiem do usuwania cementu z posadzek. Zawiera kwas. Rozcienczone 1:10 schodzi wolno, ale dało rade. Wole być ostrożny. Resztki glinka zbierze. Korekta na końcu, gdyż po myjni zostały rysy. Wcześniej nie wiedziałem ze to mieszanka kleju i betonu natryskowa pod ciśnieniem. Więcej nie ruszam.

25 poszkodowanych samochodów, ale mój najbliżej stał sypialny. Walczę o odszkodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w firmie drogie auto oklejone folią Oracal (całe) - jaki środek do usuwania owadów możecie polecić, tak aby z folią nie stało coś dziwnego? Auto myte głównie na eventy/targi czy wyjazdy na tor i po torze, kolor folii to biała perła.

 

AF Citrus Power będzie okej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przygotowuje się do polerki mechanicznej pastą Meguiars UC, zakupiłem do tego już Flexipads Gąbka Czarna Wafel 145Mm ale z tego co doczytałem to raczej będzie się ona nadawać do dokończenia polerki. Pytanie jaki pad na początek?? Myślałem o czymś takim

Gąbka Flexipad GĄBKA POLERSKA 135x35 POLISHING ŚREDNIA.

 

Samochód to opel Astra G kolor niebieski metalic. Podobno w oplach jest miękki lakier. Cel usunięcie swirly. Oczywiście potem na to pójdzie cleaner i wosk. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przygotowuje się do polerki mechanicznej pastą Meguiars UC, zakupiłem do tego już Flexipads Gąbka Czarna Wafel 145Mm ale z tego co doczytałem to raczej będzie się ona nadawać do dokończenia polerki. Pytanie jaki pad na początek?? Myślałem o czymś takim

Gąbka Flexipad GĄBKA POLERSKA 135x35 POLISHING ŚREDNIA.

 

Samochód to opel Astra G kolor niebieski metalic. Podobno w oplach jest miękki lakier. Cel usunięcie swirly. Oczywiście potem na to pójdzie cleaner i wosk. Pzdr

 

Ten pomarańczowy pad od Flexi jak najbardziej się do tego nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.