Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie pomóżcie :D

 

a mianowicie. Co dać przed DC2 ? Step 1 czy lepiej UC ? UC to politura z cleanerem ? step 1 rozumiem że to czysty cleaner. Więc pod DC2 lepiej dać step1 ? Dobrze rozumuje ?

 

Po UC lecimy IPA to oczywiste czy po Cleanerze też trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię porządki i potrzebne jest mi coś do przechowania opon/kół. Mam 8 całych kół i 4 opony. W różnych rozmiarach.

 

Czy taki regał sprawdza się dla kół o różnych rozmiarach (duża rozbieżność):

http://allegro.pl/regal-polka-stojak-na ... 18468.html

 

Czy lepiej na pełne komplety zakupić takie stojaki jak w lidlu bywają:

http://allegro.pl/stojak-na-kola-felgi- ... 35723.html

i osobno na 4 opony półkę pod konkretny rozmiar:

http://allegro.pl/polka-regal-stojak-wi ... 90543.html ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 8 całych kół i 4 opony.

Całe koła powinny być składowane (długookresowo) w pozycji poziomej, natomiast same opony w pozycji pionowej + co jakiś czas powinny być obracane, tak aby się nie odkształciły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2grossSwirls1.jpg

 

Witajcie.

 

Chciałem nieco odświeżyć lakier w mojej 17-letniej BMW.

 

Lakier został umyty i przygotowany według szkoły:) Czyli umyty szamponem aktywnym spłukany, wyglinkowany, umyty na dwa wiadra Zironizowany na samym końcu Jeszce raz umyty i opłukany w końcu wysuszony.

 

Lakier BMW jest twardy, po 7h pracy byłem w niebo wzięty do czasu kiedy zaświeciło słońce. Mój lakier wygląda tak jak na zdjęciu poniżej. Co teraz mam zrobić by się pozbyć tych niewielu hologramów? Polerkę robiłem na pomarańczowym Padzie z użyciem UC. Mam jeszcze czarny Pad. Warto nim przelecieć autko czy raczej nic to nie zmieniło

 

Po każdym wypolerowanym kwadracie Przeleciałem IPA i było ok póki słońce nie zaświeciło

 

Na lakierze nie ma nic prócz lekkich hologramów (mikronowych śladów od polerki)

 

Zdjęcie nie jest moje, ale mój lakier wygląda podobnie, mój ma mniej hologramów, ale kolor ten sam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 8 całych kół i 4 opony.

Całe koła powinny być składowane (długookresowo) w pozycji poziomej, natomiast same opony w pozycji pionowej + co jakiś czas powinny być obracane, tak aby się nie odkształciły :)

 

Dlaczego? Czym to jest uwarunkowane?

Do tej pory wszystkie przechowywałe w pozycji poziomej i nie miałem nigdy problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.