Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Swoop polecam zestawy farb firmowanych przez Foliatec. Kolorów trochę do wyboru się znajdzie, błyszczące jak i matowe. Malowałem tymi farbami w dwóch poprzednich samochodach i zawsze wytrzymywało ponad 5 lat. W toyocie mam już drugi sezon i wygląda jak nowa. Zabawy z malowaniem pędzelkiem trochę jest ale efekt wynagradza trud pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

mam pytania

Ford focus niebieski metalik +FG400+Krauss – Polerka DB Dual Action 900W

1.który lepszy pad do tego

flexipads-135-x-35mm-gabka-polerska-biala-twarda/

czy też

flexipads-dysk-polerski-z-mikrofibry-twardy-130mm/

 

2.Czy jak zrobię FG400 potem FF3000 i stwierdzę ,że efekt jednak jest niezadowalający to zaczynam od fg400 czy męczę dalej FF3000

 

3.Na ile przeciętnie starcza opakowanie 250ml pasty(bo chcę się połową podzielić)

 

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no kurka wodna lipa

wyskakuje takie coś Potwierdź dostęp do mojego adresu pomocniczego: f.......k........@w....

 

tyle że ja nie zakładałem na wp żadnej poczty .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sparco911, po black holu połóż Nattys Red'a

Czytałem trochę o tym wosku i może faktycznie będzie lepszy niż te nad którymi się zastanawiałem tylko pewnie mniej trwały. Myślicie, że da rade w takiej kombinacji: mycie, apc, glinka , PB BH, i NATTY'S WAX RED ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do korekty mojego auta i potrzebuje porady co zrobić z tylnymi drzwiami. Te drzwi były malowane (prawdopodobnie przez niemca i na pewno dawniej niż 7 lat temu). Od jakiegoś czasu bardziej widać różnicę w kolorze ale też fakturze. Lakier na drzwiach wydaje się matowy.

Posiadam pasty PF 2500 i FF 4000 i maszyne DA.

Zmatowić to papierkami czy sama korekta coś da?

Drzwi z oryginalnym lakiermem:

FM2jgYw.jpg

Drzwi które były ponownie lakierowane:

TPp2apf.jpg

Porównanie (po prawiej lakierowane)

cCpHC2d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie odnosnie pianownicy glorii , kupilem ja sobie wraz z zestawem rozncyh filcow koncowek , nie ma zadnej instrukcji. Przetestowalem w swieta i wszystko ok (sam nie iwem co byla w sro0dku tej koncowki ale piana ladna :) ) ale do czego jest reszta koncowek ??? Moze ktos mi napisac jasniej ? Pianownice kupilem w Wawie na Polczynskiej ,tez zapomanielm dopytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sparco911, przydało by się jeszcze coś do smoły i metalu bo nie zbierzesz wszystkiego glinką, no i cleaner oczywiście

Hmm.. no tak ale nie chciał bym przekraczać 200zł a będę brał:

PB NATTY'S WAX RED

PB Black Hole

jeszcze jakiś szampon ten będzie chyba dobry SHINY GARAGE STRAWBERRY CAR SHAMPOO

tu już jest koło 180zł

są jakieś cleanery w przystępnej cenie? bo do smoły i metalu to raczej są droższe więc na razie odpusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.