Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I czy są jakieś co wytrzymają trzymanie w nich tar&glue bez uszczerbku?

Te szare: są w SCS i MX do kupienia - pewnie gdzie indziej też. Ja kupowałem akurat w SCS, dawno dawno temu. Mam je już prawie od 3 lat, jeden w Pricku a drugi w IronX siedzi i nic się nie dzieje. 8-) Mam też jednego wsadzonego do butelki z DG #701 od ok roku. Nadal działa idealnie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa szare, tylko teraz nie pamiętam czy od Nowickich czy z Temachemu, przelałem przez nie minimum 20ltr czystego kwasu o PH1 i działają nadal tak jak na początku.

Od dłuższego czasu Prickborta mam w Kwazarze Mercury 360 (już innych nie używam) i do tej pory git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

canta8, PODOBNO Menzerna Power Lock to to samo co Menzerna Sealing Wax a ten jest już dostępny w kilku sklepach.

 

Edit: po przyswojeniu papki marketingowej firmy Menzerna, jaką znalazłem w internecie, zwątpiłem czy to to samo... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się wypowiedzieć w sprawie opryskiwaczy kwazara?

http://www.detailer.pl/sklep/opryskiwac ... viton.html

 

Ciekawi mnie czy nie uszkodzi ich chemia typu: SG Red Devil 1:5, Nielsen Non Acid Aluminium 1:10 itd. czyli raczej silne środki chemiczne.

 

Chciałbym kupić parę sztuk, tylko wolałbym się upewnić przed zakupem na ile są wytrzymałe. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ten szary zabiłem dressingiem do opon na bazie silikonu. Ale tyczy się to tylko jednego dressingu. Chociaż drugi szary w kwasie do felg 1:3 też nie działa idealnie, przycina się czasami i cieknie. Więc nie ma reguły. Albo są rzeczy co zabijają te atomizery, albo są jakieś lepsze i gorsze sztuki. Pewnie i jedna i druga teoria słuszna :) Na razie nie znalazłem takiego który by wszystko wytrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu Prickborta mam w Kwazarze Mercury 360 (już innych nie używam) i do tej pory git.

 

+1 :good::good::good:

A mi prick uszkodził tą elastyczną rurkę w tym kwazarze :o Ile czasu macie w nim pricka ?

 

Jakieś 5 miesięcy :idea:

Ale skłamałem :oops: Bo Pricka mam w zwykłej wersji, a nie 360, a tam jest nie elastyczna rurka tylko ta stara sztywniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

Obecnie mam Colli 476 lecz puszeczka się kończy i czas pomyśleć na nową,zastanawiam się nad Poorboy’s Natty’s Blue Paste Wax,Hi Temp 1000 lub ponownie Colii.

 

Może mi ktoś coś poradzić?

Czy te woski to jedna i ta sama półka i nie ma się co spodziewać że jeden będzie lepszy od drugiego? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coli nawet dobrze się sprawdza lecz łapie trochę za bardzo kurz :/

 

Szukam jakiegoś letniego,zastanawiam się nad Poorboy’s Natty’s Blue Paste lub POORBOY'S WORLD NATTY'S WAX RED.

 

Niestety jeszcze mnie nie stać na coś z wyższej półki,stąd moje pytanie odnośnie tych "Słabszych" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartasso, jeśli typowo letni to nattysy są świetne, ładnie pachną, banalnie się aplikują i ścierają ;) musisz wybrać czy wolisz czerwonego pachnącego truskawkami czy niebieskiego pachnącego gumą balonową ;)

 

Rozumiem :D

 

Dzięki za odpowiedź,wezmę raczej Red'a :P

 

Ps.Warto się "rzucić" na Lusso Oro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.