Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maszyna do Lare epl11 i pady też od lare, lakier nie był orginalny, a przynajmniej napewno nie wszędzie.

Co do pójscia na skróty, w moim BMW pracowałem podobnie (czyt. tak samo) hologramy nie wystąpiły, a przynajmniej nie w takij ilości i pod światło efekt mi się bardzo spodobał (kolor też czarny). Czytam Was od około miesiąca, temat mnie naprawde wciągnał i nikt w domu nie rozumie co można tak długo przy aucie robić :)

Powoli kończą mi się pasty, zastanawiam się może łatwiej będzie z 3M albo scholl-em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy program na myjni samoobsługowej "Szczotka z aktywną pianą" w jakimś stopniu może zastąpić proces nakładania piany na auto klasyczną pianownicą?

 

Chodzi dokładnie o to, czy da się tym wynalazkiem nałożyć pianę na samochód i czy ta piana jest coś warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poleci dobre i sprawdzone w boju MF do docierania tłustych, marzących się past polerskich (mam tu na myśli menzernę od 2500 w góre) na tyle delikatnych żeby nie porysować miękkiego czarnego lakieru uni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczotka z aktywną pianą

 

W tym programie jedno słowo całkowicie nie pasuje - SZCZOTKA. Wyobraź sobie, że przed Tobą na myjnie wjechał Nissan Patrol po Camel Trophy... Resztę sobie wyobraź.

 

bienek, ja do tłuściochów używam WWL Jasmin. Wolę takie lekko włochate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek, tak wiem. Bardziej mi chodziło, o nanoszenie piany za pomocą szczotki bez dotykania jej do karoserii auta. Jakieś chyba ciśnienie jest i sądziłem że udałoby się w ten sposób nanieść pianę na samochód. Albo chociaż jej imitację... Po prostu w obecnej chwili nie mam dostępu do miejsca w którym mógłbym umyć auto, a żaden bezdotyk nie oferuje aktywnej piany w klasycznej postaci, a tą ze szczotką jedynie część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz, skoro nikt nie chce mi pokazać jak sobie poradzić z myciem, czyszczeniem, polerowaniem lakieru na żywo, to może inaczej. Może ktoś zorganizuje mi takie małe szkolenie połączone z praktyką odpłatnie, mieszkam w Kudowie Zdroju dojadę, kwestia ceny i miejsca oraz terminu, preferuję woj. dolnośląskie, opolskie lub śląskie, nie mam działalności chcę tą wiedzę wykorzystać na użytek własny, chcę mieć lśniące auta ale zrobione własnoręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poleci dobre i sprawdzone w boju MF do docierania tłustych, marzących się past polerskich (mam tu na myśli menzernę od 2500 w góre) na tyle delikatnych żeby nie porysować miękkiego czarnego lakieru uni?

Ja z powodzeniem używam Gtechniq mf1,są o tyle dobre,że nawet po kilku praniach wciąż są delikatne 8-)

 

Zawsze używałem imageshack-a do hostingu zdjęć,ale skończyły się czasy darmowego dobrobytu,co byście polecili ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.