Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ShinyGarage, jak widać po testach daje radę. Fruit Snow Foam ma być z zasady pianą łagodniejszą - konkurentem do ValetPro Neutral pH Snow Foam. Jeśli potrzebujesz czegoś mocniejszego to kup od Shiny Perfect Active Foam albo polecaną na forum Espumę Activo.

Jeśli budżet pozwala na więcej to idź w kierunku MagiFoam, jeśli nie, jedną z tych czterech pian wymienionych przeze mnie - mniej więcej ta sama półka cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donbra a teraz ostatnie pytanie na szybko bo chce zamowic, gdzie najlepiej kupic , kupowalem przewaznie na autonablask.pl ale ostatnio wypadlem z tematu i nie wiem czy sa gdzies jakies promocje itp

 

Wezme tą Espume albo shiny garage tylko szukam gdzie moze jakie promocje, darmowa wysylka jest prosilbym o jakies wiesci jak ktos wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz duże zakupy,to wszędzie będzie dobra wysyłka za darmo :mrgreen:

Ja tam z Espumy jestem mega zadowolony,wosków nie zżera,a silna i w rozsądnej cenie ;)

Do produktów SG nie mam przekonania :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do produktów SG nie mam przekonania

I to jest błąd. Jeśli chodzi o piany i szampony jak dla mnie nie odbiegają od najlepszych.

 

Zgodzę się co do domywania :)

Jak tylko się uda SG dopracować długość leżenia piany na aucie co u Autobrite to będą lepsze :)

Zapachowo już wygrywają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko się uda SG dopracować długość leżenia piany na aucie co u Autobrite to będą lepsze

 

No jak do tej pory nikomu się nie udało osiągnąć tego co AB jeśli chodzi o długość leżenia piany na aucie, tudzież kostce ;) Dla mnie akurat to ma raczej drugorzędne znaczenie, ważniejsze żeby nie zjadało wosku w zastraszającym tempie, dobrze domywało no i ten zapach to też bardzo przyjemne urozmaicenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tak z 2-3 miesiące. Wiadomo, że potem też NW zostaje na szybie, bo przy deszczu czy myciu robią się kropelki, ale już przy jeździe w deszczu uciekają za wolno, żeby bezpiecznie jechać.

Nigdy dokładnie tej trwałości nie przetestowałem, bo potem przychodzi np. okres, że nie pada, a w międzyczasie już się położyło nową warstwę i zawsze jakoś mi umyka dokładne sprawdzenie parametru trwałości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabek246, co do trwałości nw to jestem w trakcie testu wytrzymałości rain cleara.

zawziąłem się i postanowiłem sprawdzić kiedy umrze. :)

położony w maju, leży do dziś i ma się o dziwo całkiem nieźle.

Fakt, faktem, to auto przejechało zaledwie 16 tyś. a on osłabić, się lekko osłabił, zwłaszcza po stosowaniu zimowego płynu do wycieraczek (na czystej szybie funkcjonuje super, ale brud łapie łatwiej i wówczas sporo traci na efekcie), więc wkrótce przepowiadam zgon. a poza tym.. brakuje mi cierpliwości już i czas odnowić znajomość z tubką.

 

reasumując - przy dobrym przygotowaniu szyby do aplikacji to przeczuwam, że na spokojnie pół roku nw powinna "posiedzieć" w pełni spełniając zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.