Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bartasso, chyba nie zrozumiałeś przesłania :mrgreen: Moża zacząłem ze zbyt wysokiego piętra - w końcu Nietzsche nie jest łatwy w odbiorze. Zejdę kilka pięter niżej, w zasadzie to aż do piwnicy:

 

"Bo nie zawsze co dobre jest dobre, a czerwone nie zawsze jest złe. Czasem ktoś tak zwyczajnie po ludzku, poda rękę, znajdzie rozwiązanie"

 

Michał Wiśniewski, tekst do reklamy Skok Wołomin

 

Koledzy, w postach powyżej wyciągneli do Ciebie rękę, a Ty ją odtrąciłeś :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartasso, chyba nie zrozumiałeś przesłania :mrgreen: Moża zacząłem ze zbyt wysokiego piętra - w końcu Nietzsche nie jest łatwy w odbiorze. Zejdę kilka pięter niżej, w zasadzie to aż do piwnicy:

 

"Bo nie zawsze co dobre jest dobre, a czerwone nie zawsze jest złe. Czasem ktoś tak zwyczajnie po ludzku, poda rękę, znajdzie rozwiązanie"

 

Michał Wiśniewski, tekst do reklamy Skok Wołomin

 

Koledzy, w postach powyżej wyciągneli do Ciebie rękę, a Ty ją odtrąciłeś :evil:

 

Teraz to zrobiłeś ze mnie głupka...

Na szczęście są osoby na tym forum które potrafią szybko objaśnić co i jak pisząc wiadomość prywatną,nie zasłaniają sie jakimiś cytatami z banków itp. :D

 

Nie odtrąciłem ręki tak jak piszesz,po prostu jakoś nie mam przekonania do tych tańszych produktów lecz gdy będę miał ten wosk w zasięgu oka to sprawdzę go pod swoim kontem,być może zmienię zdanie w temacie wosku W5...juz teraz wiem że ładnie pachnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to co tanie to nieraz dobre :) Jest tego mało, albo bardzo mało, a cała trudność polega na tym żeby odróżnić tani i dobry produkt od taniego i kiepskiego :)

* nie dotyczy to wosku W5 :evil: chyba, że do niuchania, jako gadżet na półkę itd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 150mm i 135mm stosuje się talerze 125mm

Ja mam np. Flexipads...jak większość forumowiczów chyba.

Jest też talerz 150mm Flexi ale nie użyjesz go z gąbkami 135mm, więc 125 jest "uniwersalniejszy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką konsystencję ma gtechniq g5 - wodnista czy może mleczko?

Kupiłem w Lipcu g5 i jest w postaci lekko brązowego mleczka,a jego zdolności odprowadzania wody są praktycznie zerowe. Czy może być przeterminowany?

 

Aplikacja na szybe:

1.mycie płynem do szyb

2.dwukrotne przetarcie IPA

3.aplikacja wacikiem

4.20 minut później przetarcie mikrofibra (przy ścieraniu robi się taki mikro proszek jak po paście lub dużej ilości wosku)

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Lipcu g5 i jest w postaci lekko brązowego mleczka

Tak ma wyglądać.

przy ścieraniu robi się taki mikro proszek jak po paście lub dużej ilości wosku

 

Takiego czegoś u siebie nie zauważyłem. Mój ma dwa lata, albo i lepiej i dalej działa świetnie. Jest jeszcze z czasów gdy nazywał się G3, także na pewno starszy od Twojego

 

Może przemrożony, trzymany w nieodpowiednich warunkach albo po prostu przeterminowany (w co nie wierzę) :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek dziękuję :)

 

Mam jeszcze 2 sprawy.

 

1

Czy mógłby mi ktoś pomóc skompletować odpowiednie aplikatory ? bo cholera tyle tego jest że się w tym gubie a po opisać na stronie to jeden lepszy od drugiego :/

 

Myślałem o flexipads tricolor ale są 2 rodzaje tego

CZARNY NIEBIESKI BIAŁY - podobno delikatniejszy i nadaje się też do wnętrza.

CZARNY/CZERWONY/ŻÓŁTY

Jest jeszcze coś takiego:

AUTO FINESSE DUAL APPLICATOR podobno lepszy od tricolor

co by było najepsze do nakładanie clenera i politury ?

 

bo do wosku myślałem o megsie

MEGUIARS SOFT FOAM APPLICATOR PAD

 

i 2 sprawa:

czy takie butelki będą ok np na trzymanie w nich jakiegos QD/ IPA itp ?

http://carok.pl/towar.545.butelka.pet.. ... 500ml.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabek246, zależy od Twoich zdolności manualnych i zasobności portfela.

 

Ja mam Glorię bo Marolexa przerabiać mi się nie chciało. Epoca wtedy raczkowała - obecnie jest dostępna w kilku sklepach i ludzie na nią jakoś zbytnio nie narzekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Panowie szybkie pytanko do Was :

Na jakich obrotach wykańczać lakier Menzerną FF3000 w przypadku gdy zostały mi hologramy po FG500 ? Na opakowaniu napisane 1500-2000obr/min, ale mam dziwne wrażenie, że to za dużo jak na wykończenie... :/

 

Z góry dzięki.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.