Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie,

prośba o wskazówki co zrobić..

 

Uszczelniacze zaworowe.

 

Albo pierścienie olejowe.

 

no właśnie nie jestem przekonany... gdyby były to pierścienie olejowe... olej dostałby się do komory spalania, tam zostałby spalony i wyleciał pod postacią niebieskiego dymu??

 

u mnie pluje żywym czarnym olejem... chyba ze 5w30 jest nieplany z Pb95... nie znam się.. dlatego pytam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie jestem przekonany... gdyby były to pierścienie olejowe... olej dostałby się do komory spalania, tam zostałby spalony i wyleciał pod postacią niebieskiego dymu??

tego idzie dużo bo 1L/1000km on nawet nie zdąży sie zapalić w takiej ilości i idzie od razu w zawory wydechowe i dalej w wydech. Tego silnika raczej już "nie ma"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie jestem przekonany... gdyby były to pierścienie olejowe... olej dostałby się do komory spalania, tam zostałby spalony i wyleciał pod postacią niebieskiego dymu??

tego idzie dużo bo 1L/1000km on nawet nie zdąży sie zapalić w takiej ilości i idzie od razu w zawory wydechowe i dalej w wydech. Tego silnika raczej już "nie ma"

 

No to mnie nie pocieszyłeś teraz...

Mam mieszane odczucia... silnik raptem 200tkm, cały czas na syntetyku, żadnego sapdku mocy, zadnego dymienia.. chodzi bardzo równo, cichutko...

 

No ale koniec gadania, oddam do mechanika niech zobaczy co da się z tym zrobić!

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy macie jakieś sposoby na usunięcie przyklejanych obciążników do felg ? Chcę przygotować felgi do sezonu i muszę je całkowicie wyczyścić.

 

Czym usuwacie brud z felg ?

 

Chłopcy to są w agencji :P

 

Ja walczyłem karta kredytowa i zmywacz do paznokci :thumbdown: Potem doczytałem że najlepszy jest krążek gumowy do usuwania kleju ;) (Google Ci powie gdzie to kupić ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy macie jakieś sposoby na usunięcie przyklejanych obciążników do felg ? Chcę przygotować felgi do sezonu i muszę je całkowicie wyczyścić.

 

Czym usuwacie brud z felg ?

 

Chłopcy to są w agencji :P

 

...

 

 

 

Nie wiem nie chodzę do agencji, a już broń Boże do agencji w której są "chłopcy", no ale skoro mówisz że tak jest ;) wierzę na słowo 8-)

 

 

Dzięki za poradę z krążkiem, spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quest, ja odklejalem je stara karta bankomatowa, a na resztki kleju kladlem namoczony tar&glue removerem wacik. Po okolo 15 minutach wystarczylo delikatnie potrzec i nie bylo sladu.

 

o widzisz zaraz skoczę do garażu i przyniosę jedną sztukę do prób. Dzięki wielkie za poradę :)

 

A czym umyć mocno brudną felgę ? TRIXem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy macie jakieś sposoby na usunięcie przyklejanych obciążników do felg ? Chcę przygotować felgi do sezonu i muszę je całkowicie wyczyścić.

 

Czym usuwacie brud z felg ?

 

Potem doczytałem że najlepszy jest krążek gumowy do usuwania kleju ;) (Google Ci powie gdzie to kupić ) :)

 

Ten krążek to jest rewelacja :D Do tej pory robiłem tak jak krd, czyli namaczałem wacik i czekałem i czekałem i czekałem. Teraz z krążkiem ślad po ciężarku który usuwałbym 10 minut ściągam przy jego pomocy w 20 sekund.

 

y9cx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na aucie hologramy i nie dużo rys, czego lepiej użyć Megs UC czy Swirlx ?

Chciałbym zamówić glinke ValetPro niebieska, Megs UC lub Swirlx i na to wosk Collinite 476.

Jak uważacie czy to dobry pomysł ?

 

Jak nie masz maszynki żadnej to zdecydowanie UC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.