Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szwagierka wybiera się na święta do Niemcowni i chce mi coś sprezentować pod choinkę. Może ma ktoś coś tam godnego do polecenia , jakiś zapach lub szampon do auta itp , co warto kupić? Chodzi mi o coś czego tutaj raczej dostać się nie da , nie chodzi mi ze tam to jest np tańsze tylko o coś innego niż dostępne u Nas. Tam to chyba najbardziej Sonax przoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tam to chyba najbardziej Sonax przoduje." Nad Sonaxem jest jeszcze Nigrin.

Czy tańsze ? Sonax Xtreme do felg krwawiący, o ile dobrze pamiętam 18e u nas kupilem za 25 zł

Może niech ci glinkę Nigrina przywiezie 8e za 210g :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz przykleić wygłuszenie na stare wygłuszenie? Jak już to pod stare wygłuszenie, lub zamiast. Na allegro można kupić fajną piankę z aluminium, dobre są też maty STP, o Dynamatach nie wspomnę bo kosztują krocie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eratez, myłeś może plastiki tym? Lub ogólnie komorę silnika?

 

Ja dziś użyłem w/w specyfiku i trochę niepokoiły mnie zbielałe plastiki a co najgorsze i zbielały lakier w komorze...

 

 

Odpowiednio rozcieńczyłeś?

Działałeś zgodnie z instrukcją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eratez, myłeś może plastiki tym? Lub ogólnie komorę silnika?

 

Ja dziś użyłem w/w specyfiku i trochę niepokoiły mnie zbielałe plastiki a co najgorsze i zbielały lakier w komorze...

Jakiego stężenia użyłeś? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozcieńczone było 1:5 a tylko dlatego, że parę dni wcześniej przy 1:2 nie dawało rady wymyć wnęk drzwi przy zawiasach i tym się posiłkowałem....

 

Pit_Krk, działać zgodnie z instrukcją tzn? Ja roztwór wrzuciłem w do opryskiwacza/pianownicy, otuliłem tym komorę, wypędzelkowałem i oczywiście obficie spłukałem wodą. Plastiki na Vectrze B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych rzeczy - niektóre elementy nie zdąrzyły ociec z pianki a po wyschnięciu taki zonk :/ PS. roztwór był w ciepłej wodzie.

 

Przy okazji jak już postuję to spytam (wspomniane zawiasy drzwi) - tam zawsze jest największy brud i nawet ten żrący Red Devil nie rozpuszcza tego tak, jakbym tego oczekiwał. Co byście mogli polecić, zarówno środek jak i sposób usuwania tego cholerstwa? APC na twardym pędzlu i potem myjka czy są mniej hardkorowe metody? Gdzieś czytałem fajny temat o tychże wnękach ale szukajka dzisiaj nie chciała ze mną współpracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.