Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bez problemu mozna odebrac w krakowie pod podanym adresem na stronie sam tak robiłem najpierw mail z zamowieniem i dobiór polecam :D

 

Po pierwsze używaj znaków interpunkcyjnych, bo nie da się tego czytać.

 

Kolega pytał o sklep stacjonarny, a ten takim z całą pewnością nie jest.

Towar trzeba zamówić poprzez sklep internetowy, maila lub telefon.

Inna sprawa, że z chłopakami z Shininga na odbiór można się umówić praktycznie o każdej porze :good:

 

Jadąc od Kielc, niemal na wlocie do Krk, można odebrać towar zamówiony w http://detailer.pl

Podobnie jak ShiningCar nie jest to sklep stacjonarny, ale towar można odebrać osobiście.

Nie wiem gdzie będziesz w Krk, ale to chyba lepsza opcja, bo Shining jest na drugim końcu miasta.

 

Chciałem w Lutym odebrać Natural Look od Deatailer.pl ale powiedziano mi że nie ma takiej możliwości. Zaproponowano mi że jak zrobię zakupy za 300zł to będzie darmowa wysyłka :D Najgorsze w tym że zaraz obok nich jeździłem codziennie do pracy :x Ale może teraz już się coś zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chce pomóc bratu w zakupie myjki i wybieramy pomiedzy: Stihl RE 128 PLUS za 1200zł , HD 5/11 C KÄRCHER za 1840zł , Nilfisk ALTO P 150.2-10 za 1500zł, Karcher K 7.700 za 2050zł

 

Karcher 5/11 jest chłodzony olejem i powietrzem a karcher 7,7 i stihl wodą. Za stihlem przemawia cena i w miare porównywalne parametry z myjkami za 2tys. Nilfisk ALTO P 150.2-10 musiał by kupic przez allegro bo w okolicy nie ma sklepu ani serwisu. W sklepie sprzedawca wciska karchera 7,700 i mówi że jest lepszy od podstawowego hd5/11 i ewentualnie namawia na hd 5/15 ale cena prawie 3tyś odpada

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanko, czy do mycia wnęk(z pędzelkowaniem), progów, zakamarków przy plastikach itd nada się piana aktywna? Czym się różni właściwie od APC?

 

A w jaki sposób chciałbyś aplikować pianę aktywną na te elementy, które wymieniłeś? Pianownicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanko, czy do mycia wnęk(z pędzelkowaniem), progów, zakamarków przy plastikach itd nada się piana aktywna? Czym się różni właściwie od APC?

 

A w jaki sposób chciałbyś aplikować pianę aktywną na te elementy, które wymieniłeś? Pianownicą?

 

Aha i oczywiście nie mówię o wewnętrznych plastikach itd, tylko elementach przy drzwiach, tak jak wnęki, progi. Jaką zasadowość ma APC w stosunku do jakiejś lekko alkalicznej piany aktywnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanko, dziś umyłem, wyglinkowałem auto, przejechałem ręcznie cleanerem niestety zapomniałem wosku....moge dopiero jutro woskować. i teraz pytanie czy jutro od nowa przejechac clenerem czy poprostu umyc wysuszyc i nasmarowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabek246, autem będziesz jeździł?

 

Jeżeli będziesz to pamiętaj że może dostać się jakiś syf i cały proces wypadałoby powtórzyć. Możesz też umyć auto i położyć wosk jednak wówczas podłoże nie będzie idealnie przygotowane.

 

Jak auto stoi w garażu to nie ma tego problemu i do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.