Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdzie na Śląsku udać się żeby usunąć plamy z tylnej kanapy, gdzie dzieci prawdopodobnie wylały Kubusie, Actimele czy inne soki.

Ewentualnie co kupić żeby samemu usunąć plamy.

Pozdrawiam

Według mnie samemu nie ma co się bawić. Jedynie pożądany efekt da praca z odkurzaczem piorącym, a te wszystkie pianki i wycieranie mikrofibrą to się średnio nadają. Narobi się tylko dodatkowych plam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Śląsku udać się żeby usunąć plamy z tylnej kanapy, gdzie dzieci prawdopodobnie wylały Kubusie, Actimele czy inne soki.

Ewentualnie co kupić żeby samemu usunąć plamy.

Pozdrawiam

Jak masz warunki i chęci a nie chcesz przepłacać to jedz do Komfortu.

Kup ich plyn do prania a odkurzacz wypożyczysz za 1zł na dobę. Dowiedż się tylko czy mają końcówkę samochodową.

Jeśli chcesz zlecić komuś -polecam Mrcleanerów tak jak poprzednicy , zrobią Ci solidnie no i przy okazji mozesz zrobić zakupy na miejscu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] odkurzacz wypożyczysz za 1zł na dobę[...]

 

za 1zł doba ? :o

Tak 1zl na całą dobę , warunkiem jest kupno ich płynu za 51,99zł . Ja dokupiłem 1 litr Nap Low Foam Nielsena i dałem radę wyprać dwa auta i duży dywan.

http://www.komfort.pl/html.run?newsId=1 ... ADY.DYWANY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie...

 

W końcu nadszedł dziś ten wielki dzień kiedy mam zamiar po ok 2 latach od zakupu Lare w końcu ja wykorzystać ;)

 

Na pierwszy raz pacjent to Matizek żonki tak żeby za wielkie auto nie było :)

 

Jakoś do tej pory nie miałem czasu się zebrać, co prawda pora letnia już minęła ale trudno...

 

Mam kilka pytań na szybko...

 

1.Czy teraźniejsza temp nie będzie miała jakiś negatywnych skutków?? Garaz mam niestety nie ogrzewany.

2. Najpierw biorę się za mycie później glinka i znów umyć czy już będzie OK??

3. Przed przystąpieniem do pracy nowymi padami trzeba je może jakoś przygotować np namoczyć czy coś??

4. Będę nakładał FK czy temp i wilgotność jaka panuje teraz nie szkodzi aplikacji ??

5. Po polerce przed woskiem dawać cleaner czy wystarczy przetarcie IPA ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań na szybko...

 

1.Czy teraźniejsza temp nie będzie miała jakiś negatywnych skutków?? Garaz mam niestety nie ogrzewany.

2. Najpierw biorę się za mycie później Glinka i znów umyć czy już będzie OK??

3. Przed przystąpieniem do pracy nowymi padami trzeba je może jakoś przygotować np namoczyć czy coś??

4. Będę nakładał FK czy temp i wilgotność jaka panuje teraz nie szkodzi aplikacji ??

5. Po polerce przed woskiem dawać cleaner czy wystarczy przetarcie IPA ??

 

1. nie

2. można już darować drugie mycie

3. nie ma konieczności

4. nie

5. po polerce dobrze jest umyć auto (cleaner czy ipa to już temat rzeka :D każdy robi jak uważa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałoby rade delikatnie rozwinąć skrót ;)

 

600 rozprowadzamy, 1500 jedziemy normalnie ??

 

Kiedyś sporo się czytało ale jakoś już mi wszystko z głowy wyleciało, tak to jest jak się tylko teoretyzuje a nie praktykuje ;)

 

 

 

Na początku 1200 obr do zasadniczej pracy Ci wystarczy, 1500 to raczej górna granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.