Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobij troszkę więcej ciśnienia, psiknij wszędzie gdzie się da wodą z czymś co robi bańki i obserwuj :)

 

Też to przechodziłem, okazało się, że miałem wbitego krótkiego gwoździa. Dopiero pod obciążeniem pickupa schodziło powietrze. Nabiłem sporo więcej niż powinno być, opsikałem gdzie tylko się da i znalazłem malutką dziurkę z niespodzianką w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pasta do tłumików Holts GUN GUM nadaje się do łączenia tłumików? muszę wymienić tłumik końcowy, ale w sklepie znalazłem tylko ten produkt z stąd te pytanie. Na allegro są specjalne pasty do łączenia jest jakaś różnica między nimi a Holts GUN GUM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dankanus, 3. dusterem przelecieć .

 

ktm950, jak dobrze wyważone, to pomimo "krzywoty" kiera nie bije

(znam z autopsji)

Ps. od wewnątrz rant patrzyłeś też ?

 

kupusso, poczas jazdy czy tylko hamowania to bicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawy pomysł z odsysaniem ;) Ale nagrzany olej się spuszcza (nagrzany by spłynęło go jak najwięcej, zimny nielubi tak ściekać) korkiem wylotowym (sprawdź czy twój korek nie jest jednorazowy - czasem producenci maja uszczelkę i zalecają wymianę śrubki za każdym razem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W busie jak się okazało mechanik z 3razy odsysał olej górą,bo bał się ukręcić korek,kiedy to wyszło?

Jak w trasie zapaliła się kontrolka ciśnienia oleju...skończyło się na zwalaniu miski,w celu ogarnięcia szlamu,korka no i czyszczeniu smoka,stanowczo nie polecam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kupusso, poczas jazdy czy tylko hamowania to bicie ?

 

Tarcze są w porzo.

Zawiozłem na wiosnę do prostowania i okazało się, że są proste. Wyważyli ponownie i czekają na założenie, tylko, że tym razem te koła będą w tyle więc ewentualne bicie może być niewyczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oczyscic buteleczke po zapachu ?

Mam butelke do ktorej chciałbym przelac strippera ale ona nadal pachni poprzednim zapachem ktory w niej miałem. Co zrobic by nie pachniała poprzednim zapachem ?

 

Ostatnio przelałem gliceryne do buteleczki po zapachu i teraz gliceryna pachnie jak ten zapach chodz w buteleczce nie było nic, bo jeszcze ją płukałem przed wlaniem gliceryny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kupusso, poczas jazdy czy tylko hamowania to bicie ?

 

Tarcze są w porzo.

Zawiozłem na wiosnę do prostowania i okazało się, że są proste. Wyważyli ponownie i czekają na założenie, tylko, że tym razem te koła będą w tyle więc ewentualne bicie może być niewyczuwalne.

 

Sprawdź łączniki stabilizatora, jeśli masz drgania to najprawdopodobniej przez któryś z nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oczyscic buteleczke po zapachu ?

Mam butelke do ktorej chciałbym przelac strippera ale ona nadal pachni poprzednim zapachem ktory w niej miałem. Co zrobic by nie pachniała poprzednim zapachem ?

 

Ostatnio przelałem gliceryne do buteleczki po zapachu i teraz gliceryna pachnie jak ten zapach chodz w buteleczce nie było nic, bo jeszcze ją płukałem przed wlaniem gliceryny...

 

Dokladnie nie pamietam,ale chyba soda z sola? czy cos takiego... bylo w perfekcyjnej Pani domu - by trzeba na stronie tam porad poszukac...chyba tam chodzilo o termos od kawy ale niby kazdy zapach zniweluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.