Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

macca, przemyj to IPA

 

W jaki sposób przetarcie IPĄ ma pomóc przy obiciu i zdartym lakierze ?

 

Kolega chyba myślał, że to jest tylko lakier z innego samochodu i mam to po prostu zmyć, ale niestety tak nie jest :(

 

Dzięki za naświetlnie sytuacji, że da radę to 'ogarnąć' polerką..kamień z serca spadł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macca, przemyj to IPA

 

W jaki sposób przetarcie IPĄ ma pomóc przy obiciu i zdartym lakierze ?

 

Kolega chyba myślał, że to jest tylko lakier z innego samochodu i mam to po prostu zmyć, ale niestety tak nie jest :(

[scroll]

Ostatnio też miałem taką systuację i właśnie większość takiego śladu to był lakier z innego auta a reszte UC i nie ma ani śladu [/scroll]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macca, dziwne ze policja niechce przyjąć zgłoszenia.

Słuchaj, jesli chcesz to zrobić z jej OC i jesteś pewien ze to ona, i widziałeś ze to ona. Sprawdzasz na stronie UFG czy ma polisę na dany dzień, strona poda ci numer polisy i ubezpieczyciela, z tymi danymi jesteś wstanie zgłosić szkodę u ubezpieczyciela( jej).

Musisz tez zgłosić to na policji.

Ale bedzie z tym dużo biegania i szarpania.

 

W Toruniu masz Black Magic Studio pojecie mają o detailingu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto czyste, woskowane tydzień temu (od tej pory znikomy przebieg i płukane 2x na bezdotyku 4 programem), tylko deszcz pada...

 

i pytanie: jeśli jutro nie będzie padało, a auto będzie czyste po bezdotyku to mogę położyć BSD poprzedzając to przeczekaniem ofc aż wyschnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę pytań dot. wosków Coli 476 i FK 1000p Hi-T

 

1. W jakiej min temperaturze można zaaplikować te woski ?

2. Jakbym chciał położyć 2 warstwy ile czasu muszę odczekać by położyć drugą ?

3. Jeżeli chce położyć druga warstwę wosku, a samochód się troszkę skurzył to czym

najlepiej przygotować powierzchnie: szampon, QD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka: Czy to możliwe, że felga jest krzywa mimo braku drgań na kierownicy? (Absolutnie żadnych)

Z niewyjaśnionych przyczyn po południu okazało się, że mam kapcia. Opona cała. Podobno powietrze schodzi rantem i felga jest krzywa. Przez 2 lata nic się nie działo. Jak to możliwe??? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka: Czy to możliwe, że felga jest krzywa mimo braku drgań na kierownicy? (Absolutnie żadnych)

Jak najbardziej, z jedną felgą przejeździłem 2 miesiące(świadomie), wpadłem w dziurę, co tydzień pompowanie, a później na prostowanie felgi. W innym przypadku co dwa miesiące musiałem dopompowywać, felga skrzywiona(a myślałem, że opona puszcza). W żadnym przypadku nie było bicia na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.