Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po glinkowaniu i wymyciu auta przejechałem go Achillesem. Niestety porobiło się trochę hologramów widocznych pod słońce. Czy teraz mam jeszcze przejechać IPA po nim czy po nałożeniu wosku (DJ Purple) one nie będą widoczne? Mam jeszcze AF Finalle, może też nim przejechać przed nałożeniem wosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jak używa cię gliptone cleaner to splukujecie go pozniej?

Na etykiecie pisze przetrzec wilgotna szmatką, nałożyć cleaner, po 5min wyszorowac szczotka, następnie przetrzec sucha fibrą.

Ale jak się robi wg instrukcji to skora się kleji jak po cukrze, ja zbierał em cleaner wilgotna fibrą, ale jak wy to robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

czy da się jakimś cudownym sposobem ujednolicić kolor lakieru. Mój lakiernik odmalowywał mi zderzak, i dosłownie przy użyciu lakieru w sprayu i kartonu zamalował to co "poszpachlował"?

 

Kolego też nie jestem wzorem w poprawnym pisaniu, ale ty to już przeginasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, mam na przedniej szybie mikro ryski, na całej przedniej szybie, widoczne jedynie w nocy jak przyświeci światło albo pod światło, strasznie osłabia widoczność wtedy , jakim środkiem będzie dało się je usunąć ? rys nie czuć pod paznokciem itp , a wyglądają na całej szybie jak pajęczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto z 4 miesiące temu. Poprzedni właściciel chyba użył jakiegoś specyfiku, bo w środku utrzymuje się bardzo ładny zapach. Jakby nowością. Pomimo 4 miesięcy już trochę stracił na mocy, jednak nadal go czuć. Wie Auto ma już ponad 12lat, więc odpada, że to zapach nowości. :P Kojarzy ktoś jakie specyfiki pachą łagodnie i tak długo utrzymują zapach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.