Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

mam troszkę czasu i pomyslałem nad patentem który zastosował AREKKAZ w swojej K12.

Chodzi mi mianowicie o taśmę LED w bagażniku.

 

http://allegro.pl/tasma-5m-300-led-smd- ... 41822.html

 

Są jakieś 'haczyki' czy niewprawiony elektryk (ja) sobie z tym poradzi?

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

shadowpicture , masz może jakąkolwiek lampke w bagażniku ?

 

Tak, snadardowa lampka na górze po lewej stronie. Podłużna żarówka(taka tuba)

Daje mi to za mało światła i chce zmienić.

 

Opel Corsa C 2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa jest prosta, prowadzisz kable z tej taśmy led do kabelków z Twojej starej żarówki i podłączasz + do + - do - , chowasz ładnie kabelki, izolujesz i tyle, moim zdaniem powinno wszystko grać. ;)

 

Dziękuję:)

 

zamawiałm taśme z linku.. pewnie sporo mi jej zostanie, to może zrobię oświetlanie przestrzeni na nogi przy otwieraniu drzwi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy można na każdym elemencie lecieć papierami, tak jak zrobił to ten gość ? Wyszło dosyć zacnie.

 

Możesz ;)

Jednak moim skromnym zdaniem ,takie ortodoksyjne darcie na aucie na co dzień mija się z celem,bo jednak trochę się bezbarwnego zbiera,a potem,żeby było z czego zdejmować :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym usunąć takie zabrudzenie we wnękach drzwi. Jest to prawdopodobnie biały smar którego ktoś troszku za dużo dał. Próbowałem Nielsen Cyclone 1:5 i jakimś środkiem do mycia silników bliżej nie znanej mi marki. Próbowałem spłukać pod wysokim ciśnieniem i też tego nie ruszyło. Czego można jeszcze użyć ? sxw84aaunk8t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ;)

Jednak moim skromnym zdaniem ,takie ortodoksyjne darcie na aucie na co dzień mija się z celem,bo jednak trochę się bezbarwnego zbiera,a potem,żeby było z czego zdejmować :dontknow:

 

 

Chciałem tak zrobić np. za rok gdyż lakier jest w kiepskim stanie, potem gdy będę dbał o lakier to tylko odświeżenie co roku i tyle :) Czym wyciągnąć rysy po papierze ? FG500 + futro czy biały pad ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletuje zamówienie i tak się zastanawiam co lepiej wybrać.

Potrzebuję 3 pady 135mm i 3 pady 80mm.

 

I zastanawiam się pomiędzy Flexipads, a URBAN'em.

Jakieś znaczące za lub przeciw?

 

Będą chodziły na Manzernie 400, 2500 i 4000.

 

Nie ukrywam, że ich głównym zadaniem będzie wyprowadzenie tego co zostawią po sobie pady z jeansu i sztruksu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, ja używam dużego białego BP od Lare a małego flexi. Miałem okazję pracować na średniej gąbce z miękkim żółtym BP z 3M. Bardzo fajna praca ma nierównych powierzchniach/przetłoczeniach. Na pierwszą robotę nie musisz brać ale z czasem warto wyposażyć się w miękki BP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czym wypolerować klosze lamp tylnych :?: Posiadam pasty menzerny FG 400, PF 2500, FF4000 oraz UC Megsa do tego pady Flexi białe, pomarańczowe i żółte.

Jestem w trakcie pracy nad autem i chcę zrobić porządek z lampami tylnymi.

Proszę o podpowiedź jaką najlepiej pastą i na jakim padzie :?:

Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.