Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Posiadam Zestaw

 

Mycie wstępne Valet Pro snow foam

Szampon Meguirs gold class oraz Meguirs wash nad wax

Glinkę Bilt Hambler Soft

Politure Meguirs NXT Tech Wax 2

 

Co byście polecali na srebrny wosk 3 letnie auto zadbane , chodzi mi szczególnie o wosk

 

jeżeli chodzi o clinera to myślałem o PB world profesional polish

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

propekMONTER, a co z AB Cherry Glaze masz jakieś doświadczenia mógłbyś porównać z wymienionymi przez Ciebie
jest równie dobrym AIO, fajnie wypełnia i fajnie pachnie ten Cherry Glaze :-)

 

Co byście polecali na srebrny wosk 3 letnie auto zadbane , chodzi mi szczególnie o wosk
PB Natty's i będzie Pan zadowolony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LZ, możesz też spróbować nasączyć papierową naklejkę olejem jadalnym i powinna sama zejść... przynajmniej naklejki z lodówki schodzą :kox:

Tez o tym słyszałem tylko ze w formie majonezu ,dłużej się trzyma. Na pewno bardzo skutecznie odkleja starą folię po montażu okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich uzywacie lamp do inspekcji podczas korekty??

Ja mam dwa halogeny na statywie z żarnikami 200w, dają takie żółte światło i nie wydają mi sie najlepsze.

Nie pozwalają mi zrobić dobrych zdjęć.Hologramy widać całkiem ładnie pod nimi ale jak przyjdzie zrobić jakąś fotke to lepsze wychodzą pod oświetleniem garażowym (świetlówki)

Chyba że coś robie nie tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robisz zdjęcia lustrzanką albo trochę lepszym kompaktem to możesz je robić w formacie RAW. Później przy obróbce zdjęć na kompie ustawiasz temperaturę barwową zdjęcia tak aby odpowiadała temperaturze światła, które dają halogeny.

 

Albo prościej - korzystasz z opcji pomiaru barwy w aparacie. Robi się wtedy zdjęcie białej/szarej kartki podświetlonej przez halogen i aparat sam dostosowuje ustawienia. Poszukaj w instrukcji, pewnie masz taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Future, masz problem z czytaniem opisu produktu, etykiet?

 

Dressing do opon Nielsen Brillance

 

Nielsen Brillance to produkt do zabezpieczenia i odżywienia opony i elementów gumowych

 

Żel do pielęgnacji opon Meguiar's Endurance High Gloss Tire Gel

 

Dzięki unikalnej formule opona będzie zabezpieczona przed brązowieniem przez wiele tygodni. Endurance to produkt Meguiar's z serii Gold Class, który nadaje oponie niesamowity połysk.

 

Więc dlaczego chcesz tym smarować plastiki? :dontknow:

 

Widzę po Twoich postach, że lubisz metody "Cytryn&Gumiak" więc kup sobie plaka, będziesz miał do plastików wewnętrznych, zewnętrznych, opon, lakieru, mebli w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z braku srodkow

owszem, jest do opon, tylko pytam czy mozna by cos z w/w zastosowac do plastikow zewnetrznych bo nie mam srodka dedykowanego

lubisz metody "Cytryn&Gumiak"
nie mam swoich ulubionych metod, bo jestem raczkujacy w temacie car detailingu :zly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję czegoś z asortymentu MX'ów w celu pozbycia się mory.

 

Lakierowałem passata i mora wyszła spora - bardzo spora ;)

 

Usuwanie tego ręcznie odpada - mam dość szlifowania tego padła przez ostatnie miesiące...

 

Mam do dyspozycji Menzerne 400, 2500, 4000.

 

I zastanawiam się czy uda się ruszyć tą morę futrem/twardą gąbką, czy też może zainwestować od razu w: http://www.pielegnowacauto.pl/flexipads ... l-pad.html

 

Jakieś podpowiedzi starych wyjadaczy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
I zastanawiam się czy uda się ruszyć tą morę futrem/twardą gąbką

obawiam się, że nie dasz rady

czy też może zainwestować od razu w: http://www.pielegnowacaut...e-peel-pad.html

albo papiery ścierne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo papiery ścierne

 

Na rotacji czy ręcznie?

 

Mam jeszcze do dyspozycji oscylację, ale taką: Bosch Pex 12 AE

Tyle że ona ma skok z tego co pamiętam 5mm.

 

No i Graphite przyjedzie na dniach.

 

Jeżeli nie będzie innej opcji to zrobię to ręcznie, ale cały samochód tak jechać...

 

Kama, Evo swego czasu wrzucił relację jak walczył z morą, padami od CarPro - chyba ze sztruksu :o

 

Oglądałem ostatnio i wygląda to nieźle. Zastanawiam się tylko jak bardzo może to być niebezpieczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.