Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

luq92 - bardzo piękne dzięki za szybką odpowiedź. Jeszcze jedno pytanko jeżeli mogę zawrócić gitarę. Po tej glince jak zrobię auto coś jeszcze dodatkowo robić? Bo po umyciu auta często nakładam SONAX EXTREME BRILLIANT SHINE DETAILER i czy mogę od razu go nakładać (oczywiście po wymyciu auta po glinkowaniu) czy coś dodatkowo jeszcze zadziałać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kiedyś kupiłem w Lidlu takie ściereczki-dustery do kokpitu. Wygląda to jak taka gruba, puszysta chusteczka higieniczna, ale z kurzem radzi sobie całkiem nieźle. W zamyśle jest to produkt jednorazowy, ale zawsze można 2-3 razy przelecieć deske rozdzielczą zanim się zapcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dustera brak

 

Trza zanabyć - groszowa sprawa, wkłady wymienne, stuff można wrzucić do schowka - polecam :good:8-)

 

Obrazek

Używam to już od paru lat ;) polecam .

 

[ Dodano: 7 Sierpień 2013, 22:30 ]

Witam

Czy potrafi ktoś określić w jakim przedziale powinna się znajdować grubość fabrycznej powłoki lakierniczej w Audi A8 2002 ?

Pewnie około 90-120 um , tylko że ona jest cała z aluminium ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nałożyłem jakieś 3 tyg. temu wosk(budżetowy sonax extreme). Kupiłem teraz glinkę i dobry wosk. Moje pytanie brzmi. Czy jakoś ten wosk wcześniej przed glinkowaniem zmyć, czy glinka go zbierze? Drugie pytanie to takie, czy Autoglym ultra deep shine nakładam przed twardym woskiem, czy po?

 

pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym doprowadzić do"salonowego" stanu swoją nową zabawkę - motocykl (Yamaha R6).

Na początek - owiewka.

Pewnie poliwęglan.

 

PlastX?

UC od megsa, a później plastX?

 

Zarysowania wyglądają na dość głębokie.

Czy mogę tak potraktować też wszystkie lakierowane, plastikowe elementy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałbym sobie zamówić jakaś pianę aktyną, gdyż moja marketowa jest na wykończeniu.

Przeczytałem kilka recenzji, testów i nie mam pojęcia co wybrać.

Zastanawiam się nad Shiny Garage Fruit Snow Foam oraz ValetPRO pH Neutral Snow Foam.

Nigdzie nie znalazłem porównania tych dwóch produktów.

Na rzecz ValetPro przemawia marka i jej dobre recenzje, a na SG cena.(nikt tu nie mówi , że SG zbiera złe opinie :-] ).

Prosiłbym o pomoc, który produkt wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.