Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Panowie.Jeżeli posiłkujecie się swoją znajomością prawa to trzeba to prawo poznać. User Duragloss nie popełnił żadnego przestepstwa ,podał linka do tematu ,podał fragment wypowiedzi na PW za zgodą jej autora. O ile dobrze czytam podał wyłącznie fragment wypowiedzi swego brata a nie innych osób. Natomiast strona do której podał linka nie jest stroną PW i nadal istnieje jako ogólnodostępna.Cóz więc naruszył? Jaki przepis?

A poza wszystkim. Sklep WaxParadise był znanym na forum sklepem.Ja z przyjemnością czytałem wypowiedzi Pana Sebastiana nawet wtedy,gdy robiłem zakupy w innym sklepie.

I nagle z dnia na dzień sklep zniknał z forum. Tez kiedyś pytałem,czy ten sklep nadal funkcjonuje. Czy można sie umówić tak,że spory między partnerami handlowymi nie będą powodowały zamieszania wśród klientów? W końcu to forum dla nich istnieje.Chyba,że coś się zmieniło.

A ja myślę, że jeżeli nie znasz "sprawy" od podszewki, to nie dawaj "dobrych rad".

Sklep istniał i istnieje.

Nikt nikomu nie zabrania przecież tam kupować. :good:

No i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja myślę, że jeżeli nie znasz "sprawy" od podszewki, to nie dawaj "dobrych rad".

Sklep istniał i istnieje.

Nikt nikomu nie zabrania przecież tam kupować. :good:

No i tyle ;)

 

A ja mysle,że zamiast podziekowac to walisz popeline i nie pojąłeś sedna wypowiedzi.. Nie daje żadnych rad. Sprostowałem jedynie kolege,który straszy jakimis sankcjami prawnymi za to,że zacytował Wax Paradise. A nie naruszono żadnego prawa w tym przypadku.Może na autach się znacie ale na prawie kiepsko. I osmieszacie to forum takimi straszakami Na jakości forum to Tobie powinno zależeć.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama, ja przetapiałem go w kąpieli wodnej i dalej działa tak jak trzeba.

 

Bardzo gorąca ta woda?

 

Ps. Lepiej go będzie przetopić i odlać czy też podzielić nożem na pół i przetopić zarówno jedną jak i drugą połowę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zapytać czy preparatem IronX będę w stanie usunąć opiłki żelaza, kóre powżerały mi się w lakier (konkretnie dach i klapa bagażnika). Opiłki były na tyle gorące że nawet w szybę sie wżarły. Po krótkim śledztwie okazało sie, że podczas kiedy byłem w pracy a samochód stał pod blokiem, jacyś bystrzy budowlańcy przycinali Boschem balustrady balkonowe i wszystko spadało na moje auto :cry: Wygląda jakby wżery były do samej blachy i już korodują :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zapytać czy preparatem IronX będę w stanie usunąć opiłki żelaza, kóre powżerały mi się w lakier (konkretnie dach i klapa bagażnika). Opiłki były na tyle gorące że nawet w szybę sie wżarły. Po krótkim śledztwie okazało sie, że podczas kiedy byłem w pracy a samochód stał pod blokiem, jacyś bystrzy budowlańcy przycinali Boschem balustrady balkonowe i wszystko spadało na moje auto :cry: Wygląda jakby wżery były do samej blachy i już korodują :zly:

 

 

pewnie że usunie ! polecam również VP Dragon's Breatch , tańsza bardzo dobra alternatywa dla IronX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za szybką odpowiedź :) jeśli chodzi o zgłaszanie szkody to się orientowałem i nic nie wskóram bo trzebaby było złapać ich za rękę. Co do samego usuwania tych opiłków to co później ? Bo jak je usunę to pewnie zostaną mi ubytki w lakierze a tego jest naprawdę sporo - setki porozrzucane po całej powiedzchni dachu. Boję się że rdza bedzie powracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie R222 siedzi już miesiąc i nie chce się nigdzie wybierać. Kropling i shiting świeżej warstwy na wysokim poziomie. Jeżeli dotrzyma 2 miechy w takich warunkach jak ja jeżdżę (codziennie pył,kurz, wygrzewanie się pod drzewami na słońcu) to jest to bardzo dobra opcja na lato. Co do pracy, nie znajdziesz na rynku nic banalnieszego w aplikacji i ścieraniu. Dodatkowo wydajność jest mega. 0,5g poszło na dwie warstwy na A6. Myślę, że Karol z DC mógłby coś naskrobać dodatkowego o tym wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.