Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam z kolei takie pytanko: jak radzicie sobie z dokładnym myciem opon na felgach polerowanych? Posiadam takie felgi KLIK, mają one polerowany front. Chodzi mi o dokładne wyczyszczenie opon i aplikacja Endurance'a. Jest jakiś sposób poza zdjęciem opon z felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest gdzies temat o myciu auta po polerowaniu pastami.Jak skutecznie usunąc resztki past? IPA w mocniejszym steżeniu wystarczy i mycie szamponem?

Kupiłem niedawno piane VP neutral snow ale jeszcze nie mam pianownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje szybkiej pomocy, muszę usunąć naklejkę z szyby w aucie, problem polega na tym że naklejka naklejona została na paski grzewcze, naklejka jest już stara popękana, czym ją usunąć żeby nie uszkodzić pasków?? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei takie pytanko: jak radzicie sobie z dokładnym myciem opon na felgach polerowanych? Posiadam takie felgi KLIK, mają one polerowany front. Chodzi mi o dokładne wyczyszczenie opon i aplikacja Endurance'a. Jest jakiś sposób poza zdjęciem opon z felg?

Niezbyt mocne APC, kilka aplikacji i jest w miarę ok. Polerki nie matowi, o ile nie będzie zbyt długo trzymać APC na feldze.

A tak ogólnie to na pewno masz gołe alu? Felgi fabrycznie są raczej pokrywane bezbarwnym i wtedy nawet mocniejsza chemia nie zrobi żadnych szkód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabek 246 Dobrze by było gdybyś wymienił preparaty którymi próbowałeś naklejkę zdjąć. Ja robiłem zmywaczem silikonowym PLUS780 Novola i nie oprze mu się żadna naklejka,smoła,żywica itd.Świetny produkt a litr kosztuje teraz w OBI 21 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Użyłem ostatnio politury W5 a następnie nałożyłem na to wosk. Lakier na początku wyglądał świetnie lecz po pierwszym deszczu i spłukaniu go wodą zrobiły się paskudne zacieki. :/ Zacieki widoczne wszędzie oprócz maski i przednich błotników.

 

Jak i czy w ogóle da się to usunąć? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam do usunięcia kilka niedoskonałości i ogólnie chciałbym wypolerować cały samochód.

Te kilka rzeczy które są do spolerowania:

http://tinypic.com/view.php?pic=2loy7q&s=5 (jasnoszary klej).

http://tinypic.com/view.php?pic=fyzejs&s=5

http://tinypic.com/view.php?pic=whim2f&s=5

Posiadam polerkę mechaniczną więc ze sprzętem problemu nie ma,teraz pytanie czym spolerować te niedoskonałości,i czym później najlepiej wypolerować cały samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas polerowania maszyną DA rozprowadzam pastę a następnie zwiększam obroty do jej wypracowana. Czy zwiększanie obrotów lepiej robić z włączoną maszyną na lakierze, czy wyłączyć, zwiększyć i na nowo wystartować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycie następnie glinkowanie i co dalej?

myłem auto Gold Class Meguiar's i ich glinką glinkowałem :P

efekt zadowalający ale widać niedoskonałości lakieru

zastanawiałem się nad Ultimate Compound ale znajomy mi odraził bo powiedział ze to raczej na maszynę... czy jest coś co mogę zrobić z tym lakierem w sensie jaki produkt pozwoli mi ręcznie choć trochę zniwelować rysy żebym mógł w koncu połozyć jakiś wosk (planuje mirror Glaze 16#)

co o tym sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.