Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanko , od jakiegos czasu na masce zaczely sie pojawiac przebarwienia na "klarze" maska karbonowa, ma juz 5 rok snieg i deszcz odbijaja swoje pietno, moje pytanie ? czy da sie to uratowac polerka ? ewentualnie czyms innym czy tylko nowy lakier ?

 

ogolnie nei ma pekniec itp, tylko te plamki.... dodam ze jak nawoskuje sie dobrze to nie widac plamek 2-3 dni :D

 

xm21.jpg

 

2moy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Probowalem dzisiaj po raz pierwszy swoich sil z myciem felg - czysto eksperymentalnie

 

Arsenal:

APC Nielsena + Tenzi Mono Truck (pianujacy trigger, na 1L wypadlo okolo 50ml APC i okolo 50ml Mono)

Tenzi Prix

Prickbort

 

Obie felgi sciagniete z tylnej osi, pewnie od poczatku swojego istnienia nie widzialy porzadnego mycia.

 

Przejechalem je 2x Prix'em, potem mieszanka APC i Tenzi, na koniec testowo, miejscowo psiknalem Prickbortem, ale malo co ruszyl.

Po kazdej aplikacji odczekane i pedzelkowane.

 

Jedna felga poddala sie calkiem dobrze

DSC_0077.jpg?revision=1&size=2048

 

Druga sztuka opierala sie troche bardziej

DSC_0075.jpg?revision=2&size=512

DSC_0076.jpg?revision=3&size=2048

 

Pytanie:

Na jaki brud to Waszym okiem wyglada i czym to dalej, najlepiej atakowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Firma ClearKote puściła na rynek nowe formuły swoich produktów. Mnie interesuje szczególnie nowa formuła wosku carnauba. Ma być trwalszy od poprzedniego,dawać większy wet look. Poprzednia wersja była całkiem niezła więc chciałbym zapytac,czy ktoś miał kontakt z tym nowym woskiem

http://stores.theragshack.com/-strse-Ca ... gories.bok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.