Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Swoop, racja, chodziło mi o konserwację, źle się wyraziłem.

 

Odnośnie szamponu, skoro polecacie Shiny Garage to na taki się zdecyduję, dodatkowo nie jest zbyt drogi. :good:

 

Cześć Mess :) Nad tym czy ręcznie czy maszyną się jeszcze zastanawiam. Póki co przeglądam tutoriale na YT i widzę, że oba sposoby się nadają. Maszyną na pewno byłoby to wygodniejsze, z tym, że nigdy nie miałem styczności z polerką, i boję się narobić szkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dressing do plastików zewnętrznych ma najlepszy stosunek wydajność/cena?

Moim skromnym zdaniem Koch Chemie Nano Magic Plast Care (Koch Chemie Plast Star), a biorąc pod uwagę ostatnie testy na forum to również Shiny Garage Jet Black Exterior Trim Restorer (przymierzam się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tych produktów nie ma w ofercie MrCleaner, a to właśnie tam chciałem to kupić. W teście dressingów dobrze wypadł AF Revive, opłaca się go brać?

 

Też dobry wybór. Zastanawiałem się na nim ale wybrałem Kocha i nie żałuje. Jeżeli byłbyś skłonny to moglibyśmy zrobić mały mieszung i odpalisz mi 50 ml AF Revive a ja Tobie 50 ml Kocha :-] Chętnie bym zobaczył jak się sprawuje na gumowych ramkach wokół szyb, bo Koch jednak tu wymięka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tych produktów nie ma w ofercie MrCleaner, a to właśnie tam chciałem to kupić. W teście dressingów dobrze wypadł AF Revive, opłaca się go brać?

 

Też dobry wybór. Zastanawiałem się na nim ale wybrałem Kocha i nie żałuje. Jeżeli byłbyś skłonny to moglibyśmy zrobić mały mieszung i odpalisz mi 50 ml AF Revive a ja Tobie 50 ml Kocha :-] Chętnie bym zobaczył jak się sprawuje na gumowych ramkach wokół szyb, bo Koch jednak tu wymięka...

 

Zobaczymy co da się zrobić. :-]

Dla mnie jakikolwiek dressing będzie zachwycający, gdyż przez 18 lat nikt nie dbał o moje zderzaki i wyglądają jak wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie z innej beczki- czym się różni pasta scholl s02 rubbing od s2 orange?

 

S02 Rubbing Compound jest bardzo agresywną pastą nie polecam jej do świeżo lakierowanych powierzchni a bardziej to starych twardych lakierów bądź do ceramiki.

Zawarty tlenek aluminium ciężko jest tak wypracować aby uległ rozpadowi. Najlepiej podchodzić do niej z wełną. Pozostawia ogromne spustoszenie ale gwarantuje wycięcie głębokich rys.

S2 Orange jak najbardziej sprawdza się przy miękkich lakierach, ją już można stosować zaczynając od wełny kończąc na miękkich gąbkach jak ORANGE od Scholla. Bardzo dobrze radzi sobie z wyprowadzaniem lakieru po papierkach P2000 Kovaxa nawet z wspomnianym Orange padem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Kupiłem ostatnio ten produkt w dość atrakcyjnej cenie patrząc na ceny ( za 135 zł) http://www.sonax-polska.pl/p,sonax_prem ... ,8,41.html

 

i teraz mam pytanie : czy mogę ten preparat do czyszczenia lakieru nanieść za pomocą czarnego finishowego pada LARE i przy pomocy polerki DA EPL-41 ?

 

 

pozdr leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Kupiłem ostatnio ten produkt w dość atrakcyjnej cenie patrząc na ceny ( za 135 zł) http://www.sonax-polska.pl/p,sonax_prem ... ,8,41.html

 

i teraz mam pytanie : czy mogę ten preparat do czyszczenia lakieru nanieść za pomocą czarnego finishowego pada LARE i przy pomocy polerki DA EPL-41 ?

 

 

pozdr leszcz

 

wydaje mi sie ze to jest zwykły cleaner, przy pomocy maszyny możesz spróbować, ale nie wiem jak twardy jest finishowy pad LARE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godles52, przy oponach z tej półki ciężko o takie przypadki jak bicie i huczenie.

jak odprowadzaja wode to sprawdzić można- ale w laboratorium.

Duzo zalezy od rozmiaru opon, stanu felg i pojazdu;)

a i tak wystarczy dziura i opona dostanie bicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.