Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Nie wiem czy w dobrym temacie ale

mam dylemat, będę malował samochód, golf 3 3d :)

i nie wiem jaki z tych kolorów wybrać :P który będzie najładniejszy

LZ9Y

LZ9W

czy może LC9Z

patrzyłem na listkach niby jest nieznaczna różnica ale na aucie pewnie ją widać.

Więc który byście wybrali :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to była właśnie moja pierwsza myśl :)

a orientujesz się może czym ten LC9Z różni się od pozostałych ? z tego co mi sie wydaję to bardziej się mieni tj. ma więcej tych opiłków chyba co ??

 

Debatuje nad LZ9Y i LC9Z :D help jaka jest różnica między tymi odcieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy w dobrym temacie ale

mam dylemat, będę malował samochód, golf 3 3d :)

i nie wiem jaki z tych kolorów wybrać :P który będzie najładniejszy

LZ9Y

LZ9W

czy może LC9Z

patrzyłem na listkach niby jest nieznaczna różnica ale na aucie pewnie ją widać.

Więc który byście wybrali :D ?

 

Może byś chociaż pokazał fotki jak który lakier wygląda... Nie każdy na forum zna na pamięć kody VAGowskich lakierów :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilnie zdjęć 2-3 połówkowych z Detailing zew. i wew. do folderu reklamowego, zajmuje się fotografią a w swoich zbiorach nie ma takich fotek. Szewc chodzi w dziurawych butach, ale auto moje lśni... Mogą być podpisane przez kogo robione, tylko dobrej jakości. 1 sierpnia ruszam z moją firmą i muszę mieć takie fotki w katalogu na start, potem już sobie zrobię... Z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilnie zdjęć 2-3 połówkowych z Detailing zew. i wew. do folderu reklamowego, zajmuje się fotografią a w swoich zbiorach nie ma takich fotek. Szewc chodzi w dziurawych butach, ale auto moje lśni... Mogą być podpisane przez kogo robione, tylko dobrej jakości. 1 sierpnia ruszam z moją firmą i muszę mieć takie fotki w katalogu na start, potem już sobie zrobię... Z góry dziękuję...

 

 

Temat 50/50 - do koloru do wyboru a autora zawsze można spytać ale chyba koledze nikt nie odmówi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś środki które domywają mocno tłuste szyby nie robiąc mazów?

Odkąd kupiłem Clin'a , zielone jabłko z alkoholem, nie mogę nim domyć wew szyb. Strasznie się maże. Płyn niby szybko od parowywuje, ale zostawia pod światło zaschnięte ślady . Próbowałem też http://www.doz.pl/apteka/p9547-Skinsept ... aea0c255ff , super od parowywuje, ale nadal zostawia podeschnięte ślady pod słońce :dontknow::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.