Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kładłem go na początku roku, aplikacja w miarę prosta. Najpierw Esclate Lotion na maszynie, potem ręcznie Master Sealant (przed użyciem trzeba porządnie wymieszać ). Po +/- godzinie leżakowania nie było problemów z polerowaniem.

Leżał krótko, może miesiąc (nie pamiętam, żeby cokolwiek leżało u mnie dłużej) i na lakier poszło coś innego, więc o trwałości za dużo nie powiem. Ogólnie byłem zadowolony, ale wpadły nowe siuwaksy i wiesz jak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S17 + futro, biała flexi, żółty i niebieski 3m - na lakierach średnio twardych i miękkich można całkiem sporo zdziałać. Swojego (miękki lakier) robiłem żółty 3m + S17 i efekty były bardziej niż zadawalajace.

 

rozwazam tez uzycie PF2500 i Koch Antihologram

ktora opcja lepsza ?

Jesli chodzi o pady to decyduje sie na Urbany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAM00249.jpg?async

 

1000 >ipa > 2000 >ipa> 4000 >ipa >DODO JUICE PURPLE HAZE

 

CAM00253.jpg?async

 

Pytanie brzmi . Co zrobiłem nie tak że efektu wow nie ma ? Czy przydałby się cleaner>glaze ?

Lakier na zdjęciu lepiej wygląda fajnie , ale w porównaniu do elementów których nie jechałem prawie się nie różni ...

Czym nadać głębi .

 

DODO JUICE LIME PRIME > POORBOY'S WORLD BLACK HOLE Pomoże czy szkoda kasy ? Dzięki.

p.s wosk kółkami czy pion poziom ? I ile odczekać , bo stosowałem się do instrukcji czyli wysechł i zjechałem go , ale może pro się robi inaczej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komar251,

ja w ostatni weekend robiłem zestaw DJ LP > PB Black Hole > DJ Purple Haze i jestem baardzo zadowolony z efektu (mimo tego, że zabawa bez korekty)

Szczerze mówiąc, to już po samym cleanerze DJ czarna perła pięknie się przyciemniła ;)

testuj, testuj i oczywiście pochwal się efektami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W1Michal, trzy tygodnie - miesiąc

 

 

dzięki za info, szczerze myslałem że można rzadziej, ostatnio robiłem skórę ze 3 miesiące temu albo i więcej :oops:

 

W przypadku odżywek do skóry, największe znaczenie ma to jak często korzystasz z auta, bo one się przede wszystkim ścierają.

Także ma tu też znaczenie czy jeździsz przede wszystkim po mieście (wtedy szybciej się odżywka zetrze), czy w trasie (wtedy wycierać się będzie wolniej, chyba że się dużo wiercisz ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy tą szczotką da się uprać tapicerkę?

 

http://allegro.pl/ssawka-do-tapicerki-3 ... 15093.html

 

Wiem że nie jest to super szczotka :/ Odkurzacz jaki mam to karcher 3200( wiem że też średni) ale mam do odkurzacza tylko wąską szczotkę a taką szerszą to byłoby chyba szybciej?

 

Kupowanie takiej szczotki mija się z celem u mnie bo i tak nie mam odkurzacza typowo piorącego :)

 

http://allegro.pl/karcher-ssawka-do-tap ... 26049.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Dodo + BH + nattsy blue siedzi juz miesiac na aucie. Za jakis czas chce ponownie nawoskowac auto, musze wykonac cały cykł od nowa czyli cleaner, politura, wosk czy wystarczy inna kombinacja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie. Czy tą szczotką da się uprać tapicerkę?

 

http://allegro.pl/ssawka-...3334215093.html

 

Wadą tej ssawki jest to, że jest czarna, a nie przeźroczysta w związku z tym nie widać czy odsysana ekstrakcja jest brudna czy czysta i czy możemy przejść dalej. Wypierzesz tapicerkę, ale będzie to bardziej pracochłonne niż w przypadku tradycyjnego ekstraktora. Ekstrakcję będziesz musiał nanosić ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie. Czy tą szczotką da się uprać tapicerkę?

 

http://allegro.pl/ssawka-...3334215093.html

 

Wadą tej ssawki jest to, że jest czarna, a nie przeźroczysta w związku z tym nie widać czy odsysana ekstrakcja jest brudna czy czysta i czy możemy przejść dalej. Wypierzesz tapicerkę, ale będzie to bardziej pracochłonne niż w przypadku tradycyjnego ekstraktora. Ekstrakcję będziesz musiał nanosić ręcznie.

 

Lekkie OT, ale muszę bo oczy bolą ;) Ja wiem, że słowo mądrze brzmi, ale używajmy go z sensem http://pl.wikipedia.org/wiki/Ekstrakcja

 

(ekstrakcja = proces, odkurzacz jest odkurzaczem ekstrakcyjnym, a nie ekstraktorem, płyn - czysty - jest środkiem piorącym, a nie ekstrakcją, płyn - brudny - jest po prostu płynem z brudem, a nie znowu ekstrakcją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.