Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie jestem po pierwszym w życiu woskowaniu i mam techniczne pytanko do bardziej obeznanych z tematem. Używałem aplikatora Meguiar's Soft Foam Applicator Pad. Czy myjecie go po całej operacji, czy pozostawiacie w jakimś woreczku aby nie zasechł. W gąbce z pewnością jest dużo wosku, który się wtarł dlatego szkoda byłoby go spuścić z wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście po całym procesie myję wszystko, MF, aplikatory, pędzelki :)

 

Z koleji też mam pytanie. Widzę ze wosk juz z czasem schodzi i chciałbym go całkowicie go się pozbyc, żeby na nowo go położyć. Pytanie: czym go usunąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Panowie wiem, ze jest na forum masa informacji na temat "zaczynam swoja przygode z maszyną, co wybrać itp" ale ciężko zebrać wszystkie informacje do kupy.

 

Chcę kupić maszyne (jeszcze się waham czy rotacja czy DA) powiedzmy w okolicy 400-500zł a 600zł to max co chcę wydać.

 

Ale moje pytanie dotyczy tego:

http://showcarshine.pl/877-menzerna-lc- ... -pack.html

 

link ze sklepu SCS gdyż tutaj znalazłem taki zestaw.

 

Czy te 3 pasty Menzerny i te 3 pady z tego zestawu nadadzą się do pierwszych prób i nauki ?

 

Czy nie warto kupować 250ml bo zbyt szybko się skończą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myjecie go po całej operacji, czy pozostawiacie w jakimś woreczku aby nie zasechł

 

Upierz ręcznie lub w pralce, nie zostawiaj.... Ja używam płynu do prania ubranek dziecięcych, ew jakieś szare mydło. Tak samo tyczy się aplikatorów, padów, szmat itd zaraz po skończonej robocie.

 

PS> jak mi się nie chce prać wieczorem to zostawiam to w wiadrze z ciepłą wodą i płynem do prania na noc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, Nie wiem za bardzo co zrobić w tym temacie :? Ori Podświetlenie Led w ASO ponad 2 stówy :/ .. Chyba nie warto się bawić i kupić jakieś porządne zwykłe

 

Btw, tutaj znalazłem fajne bo Led jest za osłonką odseparowany od wilgoci

http://www.kongi.pl/zarowka-philips-led ... p-833.html

 

http://www.autoswiatla.pl

 

W dziale can bus.

 

Ja mam od nich podświetlenie tablicy i 12 żarówek we wnętrzu i progach Zero błędów, wszystko pali już rok.

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Polecam w 100%

 

dzięki wielkie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnym razem jak piszesz zostawię na noc.
Trochę źle mnie odebrałeś.

 

Ja zostawiam na noc tylko jak jest tego do prania dużo i jestem zmęczony wieczorem ;) Ale fakt, faktem, że jeszcze żadnej szmacie/aplikatorowi to nie zaszkodziło :)

 

Generalnie najlepiej jest wyprać pojedyncze sztuki ręcznie na bieżąco. Przeważnie ja tak robię. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie siedzenia czarna skóra/alcantara i do wyczyszczenia tylko boczki. Myślałem że podane wyżej przeze mnie wystarcza :dontknow:

Na koniec pójdzie Shiny Garage Care for Me Leather Cream.

 

Czy nie kombinować i kupić zestaw Colourlock'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.