Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, potrzebuję porady. Mianowicie jestem zdecydowany na zakup audi a4 b6. Ogólny stan bdb. Wątpliwości mam co do powłoki lakierniczej. Od właściciela dowiedziałem się że autko miało malowane drzwi (po obiciu innymi drzwiami) naprawa została wykonana w aso audi. Po zamierzeniu czujnikiem praktycznie cały bok wychodzi w okolicach 250-350. Reszta t.j dach maska i klapa 140. Wnęki i słupki do 100 czyli ok. Co o tym sądzicie? Podejrzewam że sąsiednie elementy były cieniowane i stąd takie wyniki. Dobrze myślę? Btw. Od ilu mikronów jest szpachla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym się różni Dodo Juice Lime Prime Lite od Zwykłego ? który lepiej stosowac bo jeden jest lekko ścierny a drugi czysty a kosztują tyle samo więc co lepiej kupić ?

 

Mam dwa, stosowałem dwa i powiem szczerze nie... widziałem różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym się różni Dodo Juice Lime Prime Lite od Zwykłego ? który lepiej stosowac bo jeden jest lekko ścierny a drugi czysty a kosztują tyle samo więc co lepiej kupić ?

 

Mam dwa, stosowałem dwa i powiem szczerze nie... widziałem różnicy.

no własnie ja się zastanawiam iż mam cienki lakier i podatny na zarysowania czy nie lepiej dla mnie było by kupić Lekko ścierny Dodo ? bo mam dylemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.