Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W jakich butelkach trzymacie te 'silniejsze' produkty? Mam na myśli różnego stężenia APC, Prickbort i inne różne chemikalia?

 

butelka hdpe - jak myślicie, takie zdadzą egzamin?

 

U mnie zdają.... Z resztą odpowiedź masz kilka postów "nad Twoim arsenałem" :-] I możliwe, że stamtąd wziąłeś tego linka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jaka jest różnica miedzy Zymolem Vinylem w białym opakowaniu a Zymolem Vinylem Conditionerem w przezroczystym opakowaniu?

 

Konkretów nie napiszę, ale na forum polecają wersję tańszą w przeźroczystej butelce. Zostawia matowe wykończenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jaka jest różnica miedzy Zymolem Vinylem w białym opakowaniu a Zymolem Vinylem Conditionerem w przezroczystym opakowaniu?

 

Konkretów nie napiszę, ale na forum polecają wersję tańszą w przeźroczystej butelce. Zostawia matowe wykończenie.

 

To prawda, ta tańszą mam.

A już mario448 podesłał wyczerpujący temat posta. Teraz zastanawiam się nad SV Protecton'em? :) bo Zymol się kończy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę po raz pierwszy woskowałem samochód ;) Pogoda była niepewna ale do pracy idealna.

 

Na proces składało się:

1. Mycie TENZI NEUTRO - rękawica i dwa wiadra

2. Decabit

3. Mycie TENZI NEUTRO - rękawica i dwa wiadra

4. Glinka VALETpro YELLOW CLAY BAR 100G z wodą jako lubrykant

5. Mycie TENZI NEUTRO - rękawica i dwa wiadra

6. Osuszanie

7. Cleaner R222

8. Collinite 476

 

Całość 4 godziny.

 

Tak wygląda auto po wszystkiemu:

 

DACH

 

ejx5hs.jpg

 

MASKA

 

2a0l4d0.jpg

 

DRZWI

 

2vrzaxe.jpg

 

 

Jest ok czy szału nie ma? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dylemat jako że kończy mi się PB Nattys Blue i poszukuje jakiegoś dobrego wosku do 80 zł pod czarny kolor samochodu , zastanawiałem się nad Megsem M16 :o ale nie jestem jeszcze przekonany , chciałbym spróbować czegoś innego niż PB Nattys , mówie że Colinte odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: '88 :D To sobie napisałem...

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 00&start=0

 

Czasem ktoś sprzedaje używkę na giełdzie, trzeba śledzić handel :)

 

o zastanowie się bo to jednak naturalny , chciałem spróbować wosku hybrydowego więc pomyśle , chyba M16 nie jest taki także prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam Pete's-a. :good:

 

cholera tylko że nowy jest drogawy a nie wspomniałem że poszukuje jeszcze Cleanera i tak się zastanawiałem nad

 

Dodo Juice + Megs M16 wyszło by mnie jakoś 160-170 zł ( Dodo lepiej pasuje do Hybrydy niż Oro )

 

Lusso Oro Revi + jaki wosk naturalny poza Nattys ( jakoś nie jestem przekonany do używek )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.