Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na weekend popsuł mi humor szef - nie będzie premii w tym miesiącu = nie będzie zakupów kosmetyków :?

 

A przed chwilą humor zepsuł mi się zupełnie - w domu sąsiada ojciec zauważył wywalone drzwi - poszedłem sprawdzić co się stało - dom wyczyszczony :zly::zly::zly: Sąsiad nad morzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakieś 10 lat temu też weszli do mieszkania, na szczęście ktoś ich przepłoszył, bo zdążyli wynieść "tylko" PC i walkmana, ale sam moment wejścia do domu i zobaczenie otwartego okna i zwalonych z parapetu kwiatków to naprawdę :shock::cry::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhhhh, wlasnie sie dowiedzialem ze BP Norway wymaga jeszcze jakiegos porabanego szkolenia odemnie zeby robic pomiary atmosfery np w zbiornikach!

Spedzilem juz 5 dni na takich szkoleniach, koszt ok 12000PLN i wymyslili ze jeszcze jestem niedouczony.. A prawda jest taka ze zatwierdzaja szkolenia robione tylko przez 1 instytucje w Norwegii, ktora mozna powiedziec ma "monopol" na rynku jezeli chodzi o doksztalcanie ludzi w sprawach BHP. Inne firmy sa beee, bo przeciez tylko ta jedna ma umowe podpisana z BP. A wiec kasa sie kreci, a ja musze chyba juz 3 raz sluchac tego samego.. WASTE of f00king life.. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wkurzyło, ale napędziła strachu moja zabawa z oprogramowaniem smartfona, po której straciłem wszystkie najważniejsze dane i kontakty :wallbash: , na szczęście miałem kopie zapasową, wszystkiego nie odzyskałem ale to co dla mnie najważniejsze udało się przywrócić.

Jednak 3 lata z iphonem mnie ogłupiło :oops: i teraz po przejściu na androida nic nie ogarniam :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.