Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakiś czas temu pod pracą zaczął mnie bardzo wkur... sposób parkowania nie których osób,potrafią tak stanąc,że zablokują kilka aut na raz i za huuu nie idzie wyjechac,lub co nie którzy stawiają auta na sodku wjazdu/wyjazdu. Więc zamówiłem sobie taki gadżet i takim o to złym parkingowym będę aplikował na szyby. ;)

snb19993.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pod pracą zaczął mnie bardzo wkur... sposób parkowania nie których osób,potrafią tak stanąc,że zablokują kilka aut na raz i za huuu nie idzie wyjechac,lub co nie którzy stawiają auta na sodku wjazdu/wyjazdu. Więc zamówiłem sobie taki gadżet i takim o to złym parkingowym będę aplikował na szyby. ;)

 

:good::good::good::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamarznięty zamek w korku wlewu paliwa. Stałam godzinę na stacji szarpiąc się z odmrażaczem i kluczykiem,

pare lat wstecz pamiętam pana starszego i jego felicję na stacji, walczyl z zamarznietym korkiem, jego metoda to zapalniczka i grzal korek... :wallbash:

 

kojak, :good: sam muszę się obkupić w te wlepy.

 

mnie z rownowagi wyprowadził dupowoz, jadac do pracy przepalil się układ wydechowy i odpadł zaraz przed katalizatorem, wstyd tak do domu wracac teraz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że jako student na wydziale chemii nie straszne mi są najgorsze zapachy dlatego z ciekawości poszedłem do kibelka otworzyć ironxa...

 

myślałem że się porzygam jak poczułem ten smród :cry:

 

w życiu nie czułem czegoś takiego a miałem do czynienia z wieloma śmierdzącymi substancjami :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak, ja to bym się mocno zastanowił, zanim komukolwiek bym takie coś nakleił :o nigdy nie wiesz na kogo trafisz :| no chyba że lepszy cwaniak jesteś :-]

Ale jeśli już masz naklejać, to absolutnie nie rób tego na przedniej szybie od strony kierowcy, bo można mieć spore kłopoty i wpaść w nie małe koszta :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wybiję - moim zdaniem te naklejki to bardzo kiepski pomysł.

Jak ktoś parkuje w niewłaściwy sposób, to od tego jest Straż Miejska, żeby się delikwentem zająć.

 

Gdyby ja przyłapał kogoś, na oklejaniu mojego auta w ten sposób (dla jasności - parkuję przepisowo) - albo sam by to zeskrobywał albo jego trzeba by zeskrobywać z chodnika (a do agresywnych nie należę :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.