Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kabiny Economy Class na promach Stena Line, które widnieją w cenniku, są sprzedawane jak się dziś okazało, tylko w wyjątkowych przypadkach, jak zabraknie miejsc... A tak, to mogę sobie wykupić najtańszą kabinę za 350zł... Nosz.... Pierwszy etap planów wakacyjnych i już problem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzyło dzisiaj to, że chciałem sobie zamówić sporo rzeczy a nie mogę znaleźć sklepu który miałby dosłownie wszystko na co mam ochotę, zawsze któremuś czegoś brakuje i będę musiał zrobić ze 2 albo i 3 zamówienia żeby mieć wszystko czego mi potrzeba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afron, też tak nie raz mam, ale trzeba naszych partnerów zrozumieć bo nie da sie raczej wszytskiego mieć tymbardziej przy tak szybkim rozwoju dziedziny komsetyki samochodwej :P

 

i przy tak szybkim rozwoju naszych potrzeb i fanaberii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale musze wydać jeszcze 800 ;/

 

współczuje, ja zamówiłem przez net-a filtr paliwa do Madzi. Wysłany w środę priorytetem miał dojść do weekendu w piątek listonosza w firmie nie było ... i d... z wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kupiłem auto, akurat stargowałem 1400zł więc wejdzie w naprawy ;D do zrobienia przednie zawieszenie, przepustnica do wyczyszczenia, prawy tylni zacisk do rozebrania i zdiagnozowania, do wymiany płyn hamulcowy. 150zł zapłaciłem za wymiane chłodniczego, ogólne sprawdzenie i 'naprawe' sondy. świecił się błąd silnika i service, okazało sie, że ktoś założył uniwersalną sonde, a nie dedykowana na kostke i zgrzał za słabo koszulke termokurczliwą. dostawała sie woda i wywalało błąd. ale znów sie zaświecił ;/ po odebraniu od mechanika pokazał sie na chwile 'electronic fault', zaraz po wyjeździe od niego więc wróciłem i kazał podjechać w poniedziałek, bo oddał kompa do aktualizacji. electronic fault zgasł, ale czujniki w aucie same z siebie wykrywają ruch i alarm włączają. podobno dość znane w megankach i wystarczy wysuszyć skrzynke bezpieczników i komputer :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.