Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cholerna poczta :wallbash:

Paczka z Polski szla do mnie od 10.01.2012 a dzisiaj wrocila do nadawcy.

Adnotacja z Francji ze adres nieprawidlowy. :zly:

Sprawdzone i wszystko jest prawidlowo.

Nawet reklamacji nie mozna zlozyc bo paczka nie zaginela.

Zawartosc przeterminowana paczka miala wycieczke i nie ma winnego :wallbash::wallbash:

Co za burdel :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dziś mam dzień jak z bajki :wallbash::wallbash:

 

Rano 6.00 przed wyjazdem na siłownię - tak się wyp*****łem na lodzie przed domem że do teraz czuję i z treningu były nici (no tylko rowerek :wallbash: )

 

Ale to nie koniec :dontknow:

 

Mało tego że cały obolały, jakimś cudem upuściłem dość nowy mój nabytek IPhone4 i oczywiście szybka pobita tylnia w mak :wallbash::wallbash:

 

 

 

Aj w ogóle do dupy dziś wszystko :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładnie wygląda.. Trochę jak by w oryginale tak było zrobione. Musisz go teraz chyba jeszcze raz rzucić żeby dolna strona się wyrównała :mrgreen::lol:

 

A tak na serio to pewnie tylny panel też ładne $ kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia rulez :D

sure! long time ago :mrgreen:

 

Android rulez :good:

 

Moze i tak ale ja jestem z tej grupy osob ktore uzywaja tlf glownie do dzwonienia i wiadomosci, synkronizacji z poczta oraz obslugiwania pakietu office.

Kazda inna "zabawka tlf" powodowala ze musialem miec ladowarke WSZEDZIE ze soba :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPhone iz 4girlz :P

 

AppleTechSupport.jpg

 

Co jest najtrudniejszego w zakupie sprzętu Apple?

Przyznanie się do tego, że jest się gejem.

:lol:

 

(...)

Kazda inna "zabawka tlf" powodowala ze musialem miec ladowarke WSZEDZIE ze soba :wallbash:

Pod względem telefonów też jestem konserwatystą ;) Pomimo tego, że z nową technologią nie mam żadnych problemów to jednak nie porwała mnie mania androida. Dla mnie telefon powinien przede wszsytkim posiadać fizyczną klawiaturę i chociaż kilka dni wytrzymać bez ładowania.

Dla wielu (większości?) telefonów z Androidem do nieosiągalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest najtrudniejszego w zakupie sprzętu Apple?

Przyznanie się do tego, że jest się gejem.

 

tu już kolego przesadziłeś. Ja akurat używam iPhona i gejem nie jestem :-]

 

Nie ma co ukrywać, że Nokia to była dobra 2 lata temu i wcześniej, ale niestety osiedli na laurach i nic generalnie nowego nie wprowadzili a ich system do smartfonów się nie przyjął. Obecnie dogadują się z microsoftem i też wprowadzają Andka...

 

Obecnie jest 3 producentów których telefon (mówię o smartfonach) warto kupić. Kolejność dowolna w zależności od upodobań: Apple, Samsung i HTC, przy czym ten ostatni ma dobre telefony, ale kiepskie baterie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że hiszpański temperament to będzie za mało, żeby dziś odpalić :/

 

Wiesz zależy ile lat ma Akumulator.. ale sądząc po tym co piszesz to ma już trochę czasu.. Mój Wczoraj ledwo zagadał ale stał 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle zamarznięty płyn do spryskiwaczey i nie mam jak go odmrozi k...a :(( stałem na podziemnym 5 godzin i ani drgneło a przy takim mrozie siedzenie z farelką zeby to odmrozi nic nie daje ;/

A wymontowanie tego wiaze sie z rozebraniem połowy przodu :(

Moze jak naleje do środka samego koncentratu to rozpuści ten lód z czasem ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzyć się w strzykawkę z długim wężem, wlać gorącą wodę do zbiorniczka i odsysać, a później wlać dobrego płynu lub koncentratu ;) Musiałem tak zrobić zeszłej zimy bo w Astrze też zamarzł , a nie ma jak się do niego dostać bez zdjęcia nadkola ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.