Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

u nas tez tak powinno byc :song:

mało śmieszny żart

nie no lepiej sie codziennie wku**** na buractwo i niech ginie co roku na drogach 5000 osob :good: tez jestem Za

 

[ Dodano: 27 Styczeń 2012, 18:22 ]

Zanim Polacy by się do tego "przyzwyczaili" to aresztów i więzień by nie starczyło.

a slyszales o tym ze w Szwecji w ciagu jednego dnia zmieniono ruch na prawostronny z lewostronnego i w ciagu pierwszego tygodnia bylo mniej stluczek i wypadkow niz w analogicznym okresie poprzedniego roku ?

wiec nie wiem gdzie problem z jazda zgodnie z przepisami, poza tym i tak nie ma zsynchronizowanych swiatel w miastach wiec kazdy stoi obok siebie i nawet "miszcze" prostych tego nie przeskocza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobrze, że wszyscy cali :good:

Ostatnio ktoś pytał czy myjka może uszkodzić oponę - całe auto może skasować....

Oczywiście napisz coś więcej, jak do tego doszło? Obstawiam, że ktoś nieuważnie pas zmieniał...

Nie miałeś kamery na przedniej szybie?

Jak to jest dostać w twarz poduchą?

 

Nie miałem kamery i zaczynam teraz myslec czy nie lepiej miec na wszelki wypadek...

 

Jak to jest?

 

Mocno. :kox:

zęby sobie w wardze odbiłęm od "strzała" :mrgreen:

smród jak u dentysty,

dymu w aucie masa,

po strzale łapiesz slow motion jak z Matrixa na kilka sekund

 

no chyba tyle - nie polecam, znam lepsze sposoby na podbijanie adrenaliny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a slyszales o tym ze w Szwecji w ciagu jednego dnia zmieniono ruch na prawostronny z lewostronnego i w ciagu pierwszego tygodnia bylo mniej stluczek i wypadkow niz w analogicznym okresie poprzedniego roku ?

wiec nie wiem gdzie problem z jazda zgodnie z przepisami, poza tym i tak nie ma zsynchronizowanych swiatel w miastach wiec kazdy stoi obok siebie i nawet "miszcze" prostych tego nie przeskocza :lol:

 

Tak, tylko zgodzisz się, że co innego zmiana obowiązującego ruchu, gdzie normalne, że człowiek w takim wypadku uważa 100 razy mocniej niż normalnie, a wprowadzenie ogromnych kar, a nawet aresztu za przekraczanie prędkości, gdzie w Polsce dla każdego przekroczenie o 20 km/h to nic.

 

Aha. Oczywiście za żadnego mistrza kierownicy się nie uważam, ale piszę tak jak jest. Jeszcze daleko nam do takiej Norwegii, czy Finlandii i to jest fakt. Natomiast polecam pojeździć po np. Litwie, tam to jest dopiero masakra. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miba Ale pasy miałeś zapięte oczywiście ?

Szukasz lekko uszkodzonego auta - przecież ta astra jest teraz lekko uszkodzona :P

 

Tak, mialem zapięte :)

Wiem, że takie się "robi" ale kurczę jakoś nie preferuję takich rozwiązań... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allo ;)

 

Co zrobić - kolega A6 Allroadem sie zagapił, wysunął i bum, asterki nie ma :cry:

 

A szkoda, taka była zadbana... :kox:

 

ps. nie zna ktoś jakiegoś fajnego max rocznego delikatnie uszkodzonego w okolicach 50tys? Bo trzeba zaczac szukac kolejnego pacjenta 8-)

 

 

Focus z sierpnia 2010 r. wersja paltinium za 39k ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miba, nie wiem czy szukanie rocznego auta to dobry pomysł. Praktycznie nikt nie sprzedaje rocznych aut. Wyjątki mogą się trafić ale ja bym na cuda nie liczył. Jak chcesz używane auto to już lepiej 2-3 letnie ewentualnie zupełnie nowe.

 

Znacznie więcej jest ludzi zmieniających auta co 2-3 lata niż co rok więc trafienie na egzemplarz, który nie był porządnie walnięty będzie dużo łatwiejsze. Co nie zmienia faktu, że i tak będziesz musiał być bardzo czujny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allo ;)

 

Co zrobić - kolega A6 Allroadem sie zagapił, wysunął i bum, asterki nie ma :cry:

 

A szkoda, taka była zadbana... :kox:

 

ps. nie zna ktoś jakiegoś fajnego max rocznego delikatnie uszkodzonego w okolicach 50tys? Bo trzeba zaczac szukac kolejnego pacjenta 8-)

 

 

Focus z sierpnia 2010 r. wersja paltinium za 39k ?

 

 

coś więcej o nim? :)

 

ps.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/82 ... 0277n.jpg/

 

ehh jeszcze netbook poszedł się je..ć... :/

 

[ Dodano: 28 Styczeń 2012, 11:35 ]

No zdrowo astra oberwała, ważne, że Wy cali.

Pokrzywiło podłużnice, czy poszło po "górze" ?

Widać, że bezpieczne auto - przy jakieś prędkości to było ?

 

pokrzywiło, pokrzywiło...

 

No z 70km/h to miałem, tak mi się wydaje przynajmniej, bo jednak a6 się od strzała obróciła i jeszcze tyłem bok wgięła, więc "na bogato" :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fot nie mam, może minetoo coś zrobił :idea:

 

dostała lewy przód, koło, silnik... grubo mu tam poprzesuwało to 2.7T :thumbdown:

 

tak, netbook przeleciał w torbie po samochodzie i jakoś tym bokiem co na foto uderzył, muszę się dowiedzieć jak to zgłosić, czy też z ubezpieczenia tego gościa mi to policzą, czy jak :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.